Wpis z mikrobloga

#cyberfolks #hosting

Przesadzili. Hosting z jednym Wordpressem. Kilka lat temu płaciłem 49 zł (było to jeszcze linuxpl.com), co roku podnosili, a teraz 306 zł.


Już od kilku lat chcę się przenieść, ale teraz w końcu to zrobię.

Rozważam #mydevil (trochę za duże pakiety), więc pewnie small.pl.
  • 12
@mk321: no dziwie się, ze są tacy co polecają CP jak jeden tu z userow. Ceny to tylko jeden z aspektow. MyDevil jak bedziesz rozwazal to daj znac, od reflinka masz dodatkowe 20% znizki. A najlepiej napisz, czego szukasz, bo nie chce polecac ot tak w ciemno :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuwarek-mini: reflinki na small.pl też działają na te 20%?

Tak naprawdę potrzebuję: ~3 GB (pewnie 10 GB dla spokoju wezmę) i reszta standard (email, php + mysql pod Wordpressa, Let's Encypt).

Kierowałbym się tylko ceną, ale wolę coś bardziej pewnego, żeby zaraz znowu się nie przenosić.

Czyli MyDevil, ale najmniejszy pakiet to 20 GB, więc small.pl wydaje się idealne:
- 5 GB za 50 zł rocznie
- 10 GB za 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk321: może zobacz http://serv00.com - darmowy hosting od MyDevil

@pozmu: o wow, od dawna to mają? Bo oferta bardzo fajna (3 GB za free, bez reklam i jeszcze te Node/Java itp). Wiele hostingów znam z nazwy i kilka lat temu to mocno szukałem darmowych, ale o tym pierwszy raz słyszę.

I tak wezmę ten płatny (żeby mieć pewność ciągłości działania).

Ale do zabawy ten to jest super. Ciekawe ile czasu
@mk321: Hej, zapoznaj się z naszą ofertą. Na start otrzymujesz rabat do 44%! (nie potrzebujesz kodu wystarczy wejść w link) Proste zasady, brak ukrytych opłat i dużo korzyści.
Najtańszy plan hostingowy zaczyna się od kwoty 34,99 zł netto (43,03 zł brutto).

-Najtańsza na start i przy odnowieniu oferta w tym segmencie
-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe