Wpis z mikrobloga

Herzyk @herzyk_wieczorkiewicz z tego co widzę przerasta Cię:
1. Ogarnięcie godziny odjazdu pociągu
2. Odróżnienie od siebie Chorzowa i Chrzanowa
3. Zwrócenie uwagi na to w jakim kierunku jedzie pociąg
Nie uważasz że skoro takie rzeczy są dla Ciebie zbyt trudne to oznacza to że Twoja i Wieczorkiewicz (ta to też niezła jest XD) książka o przegrywach będzie po prostu jedną wielką zbieraniną bzdur i pomyłek? Bo wiesz, nie żeby coś ale wszystkie powyższe punkty ogarnia średnio rozgarnięty 12 latek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #feminizm #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Miguelos - Herzyk @herzyk_wieczorkiewicz z tego co widzę przerasta Cię:
1. Ogarnięcie...

źródło: comment_1673803677HjumevW1yMyilnHATyg2Bg.jpg

Pobierz
  • 18
@Miguelos: Wyobrażam sobie tę sytuację. W jakiejś zimnej i zatęchłej bibliotece w Chorzowie siedzi garstka lewaków oczekująca na panią pisarkę. Wnet pojawia się julka organizatorka z różowymi włosami i mówi: "yyy no słuchajcie jakby Ola się dziś nie zjawi, bo jakby pomyliła Chorzów z Chrzanowem, a z Chrzanowa już dzisiaj pociągi nie jadą"
@Miguelos: ona ma jakąś obsesję na punkcie osób trans, zacząłem się zastanawiać czy rzeczywiście nie była kiedyś facetem. A to obcięcie piersi? według mnie zrobiła to, żeby zapanować nad facetami - w sensie "patrzcie, pozbyłam się atrybutu seksapilu, wiem że wam się to nie podoba faceci, a ja mam na to wywalone".