Wpis z mikrobloga

Dla nadal nieprzekonanych jak sprytnie działają fałszywe oskarżenia o gwałt: krótka historia Briana Banksa.
Brian Banks w 2002 roku miał 16 lat. Już w tym wieku zawarł umowę przedwstępną z klubem futbolu amerykańskiego USC Trojans, w której miał grać po zakończeniu edukacji. Niestety nigdy do tego nie doszło. Bo także w 2002 roku został oskarżony o to, że zaciągnął na klatkę schodową, a następnie zgwałcił koleżankę z liceum Wanettę Gibson. Niedoszły futbolista został aresztowany i niemal natychmiast wydalony ze szkoły. Postawiono mu zarzuty na łączną "kwotę" 41 lat więzienia. Prawnicy przekonali go, aby przyznał się do winy i przyjął ugodę. Zgodził się, jednak zamiast wyroku w zawieszeniu poszedł siedzieć na 5 lat. Został także wpisany dożywotnio na listę przestępców seksualnych.

Jego ofiara otrzymała z kolei 1,5 miliona dolarów odszkodowania od szkoły.

Po wyjściu na wolność jeszcze 4 lata żył jako były gwałciciel. Nikt nie chciał go zatrudnić, o karierze sportowej mógł zapomnieć. Wówczas w 2011 roku niespodziewanie skontaktowała się z nim jego oskarżycielka - Wanetta Gibson. Z udziałem prywatnego detektywa i urządzeń nagrywających Banks nagrał przyznanie się do winy kobiety, którą najwyraźniej po prawie 10 latach ruszyło sumienie. Sprawa trafiła do prokuratury, Gibson jednak wyparła się słów z nagrania. To wystarczyło. Gibson nie została postawiona przed sądem w sprawie o fałszywe oskarżenie. W ciągu 10 lat prowadzenia życia milionerki kobieta wydała połowę swojego odszkodowania. W 2013 roku szkoła wygrała proces z kobietą o niesłuszne wypłacenie odszkodowania z nawiązką na kwotę 2,3 mln dolarów.

Brian Banks otrzymał 142 tys. dolarów odszkodowania od stanu California. Nie otrzymał z kolei odszkodowania ani od szkoły, ani od oskarżającej go kobiety, która przyznała się do kłamstwa. Mimo dowodu w postaci nagrania nie została ona skazana za fałszywe oskarżenie. Brian Banks został oczyszczony z winy, wykreślony z rejestru przestępców seksualnych. W futbol gra jedynie hobbistycznie.

#falszyweoskarzenie #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #feminizm #pieklomezczyzn #prawo #ciekawostki
sildenafil - Dla nadal nieprzekonanych jak sprytnie działają fałszywe oskarżenia o gw...

źródło: comment_16737978426NXiEDWUBbR2Km9SrlHxon.jpg

Pobierz
  • 31
@jtag: Typowa taktyka na spam, został zjechany toną argumentów dlaczego jego pomysły są kompletną głupotą, to postanowił tworzyć wpisy po kilka na dzień i manipulować w każdym. Od 4 lat od kiedy jestem na wykopie nie widziałem, aby ktokolwiek kiedykolwiek się tak zbłaźnił jak on w ten weekend.
Od 4 lat od kiedy jestem na wykopie nie widziałem, aby ktokolwiek kiedykolwiek się tak zbłaźnił jak on w ten weekend.


@Reretos: chyba postów neuropy i korwinowców nigdy w życiu nie widziałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sildenafil: grubo - codziennie dochodzi do dziesiątek czy nawet setek gwałtów, których ofiary nie doczekają się sprawiedliwości (np. ruscy gwałcący Ukrainki) - to oczywiście wcale nie umniejsza tragedii która spotkała Briana, któremu serdecznie współczuję. Mam jednak nadzieje, że skoro wyciągnąłeś sprawę aż z 2002 żeby podkreślić #pieklomezczyzn to o takich sytuacjach, o których wspomniałam, też wstawisz post
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GoogleFuchsiaZgubilemHaslo: jak wyobrażasz sobie następującą sytuację - ksiądz gwałci chłopca. Chłopiec boryka się z trauma, jego życie kręci się wokół depresji, leków, psychiatrów, prób samobójczych, lekarzy itp. w końcu, po latach, udaje mu się przepracować ten problem i jako już dorosły mężczyzna oskarża księdza o gwałt. Ten jednak wynajmuje dobrych prawników (jako pracujący dorosły zdążył odlozyc trochę grosza w przeciwieństwie do straumatyzowanej ofiary), wykorzystuje fakt że minęło kilka lat, ciężko udowodnić
@sildenafil: głupi pies bezmyślnie ugryzie człowieka - psa "usypiamy"
kobieta z premedytacją zrujnuje komuś życie - dindu nuffin, to tylko kobieta, she a good gal
Takie są kobiece przywileje w Matriarchalnym Kukoldystanie pod spermiarskim zarządem powierniczym