Wpis z mikrobloga

#alkoholizm #zalesie #zwiazki Ehh, wytrwalem prawie miesiac bez alkoholu, aby w koncu nie zapanowac nad nerwami i zerwac ze swoja dziewczyna. Rozczarowala mnie, bo mam wrazenie, ze nie doceniala co dla niej robilem. Jest szesc lat starsza, ma corke ze zwiazku malzenskiego, ciagle sadzi sie z bylym mezem i oboje robia sobie po zlosci nie zauwazajac, ze moze sie to odbijac na dziecku. Nie jest latwo z nia byc, ale nie dyskredytowalem jej przez to. Ja tez idealny nienjestem, bo jestem alkoholikiem, ale robie co moge aby poradzic sobie z chorobą. Ostatnio nawet wbrew swojemu swiatopogladowi zaczalem uczeszcac na mitingi AA, realizowac program 12 krokow.
  • 8
@Kelemele: #alkoholizm #zalesie #zwiazki Ehh, wytrwalem prawie miesiac bez alkoholu, aby w koncu nie zapanowac nad nerwami i zerwac ze swoja dziewczyna. Rozczarowala mnie, bo mam wrazenie, ze nie doceniala co dla niej robilem. Jest szesc lat starsza, ma corke ze zwiazku malzenskiego, ciagle sadzi sie z bylym mezem i oboje robia sobie po zlosci nie zauwazajac, ze moze sie to odbijac na dziecku. Nie jest latwo z nia byc, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Purson666: ogólnie ja przestajesz pić to włączają się takie pstryczki w bani że Ty dla wszystkich serce na tacy a oni nóż w plecy. To element choroby :). Starzy koledzy to też nie najlepszy pomysł przy nowym trzeźwym życiu. Terapia też zaleca, aby nie podejmować jakiś ważnych decyzji w pierwszym roku. Dużo ludzi zaczynających trzeźwieć rozbija swoje rodziny bo się nie da z nimi wytrzymać bo tylko krzyczą "ja, ja, ja"