Wpis z mikrobloga

@MickM: Jedyne co widze to czesciowe tlumaczenie na angielski. Nie chce psuc sobie dobrej zabawy polowa tekstu po rosyjsku :D Jak masz jakies zrodlo z angielskim pelnym tlumaczeniem to byc tak dorby i zapodaj.
  • Odpowiedz
rozwój postaci jest na dobrym poziomie. O taktyce zapomnij. Ciekawa fabuła, dużo misji, i klimacik. Fajne to jest.


@Agui94: dzięki, może kiedyś jeszcze dam szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Agui94 szkoda że nie zrobili jeszcze jakiegoś remastera tych dwóch części.

Szczególnie jedynce by się przydał. Remaster mam na myśli taki jak spotkał baldur
  • Odpowiedz
@killzone: To też wiele tłumaczy, dinozaurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie tak stare gry już nie reprezentują żadnej wartosci. Grafika zbyt sie zmieniła by musieć sobie wyobrażać czym jest ta kupią pikseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agui94: Towarzysze w jedynce to straszne lamusy. Nie mogą się rozwijać, ani nie możesz im dać zbyt dobrej broni. Nadają się jedynie do taszczenia ekwipunku. Co gorsza nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
  • Odpowiedz
zagrałem raz ale nie ogarniałem o co chodzi więc zrezygnowałem. Czyli co wciąga: duże możliwości rozwoju postaci, sprzętu oraz wiele taktyk rozwalania przeciwników?


@rbk17: Fabuła, dialogi, postacie poboczne i sam świat + praktyczny brak możliwości stworzenia postaci która jest dobra we wszystkim, przez co Fallout 1/2 uskuteczniany postacią nastawioną na walkę i postacią nastawioną na dialogi to są w zasadzie dwie (cztery?) różne gry.

Sama walka jest... kontrowersyjna? Jeżeli
  • Odpowiedz
  • 9
Dla mnie tak stare gry już nie reprezentują żadnej wartosci. Grafika zbyt sie zmieniła by musieć sobie wyobrażać czym jest ta kupią pikseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cwlmod jako kolejny dinozaur i fan gier lat 90tych stwierdzam że w moim przypadku tamta grafika miała właśnie swój urok bo gra ma wyglądać jak gra, a nie próbować marnie naśladować rzeczywistość. Dziś jest albo cukierkowość, albo naciągany realizm.
  • Odpowiedz