Wpis z mikrobloga

zostałem sam. Tycho, Ian, a nawet pies zgineli. Byli w sumie tylko kulą u nogi, bo jak trafiłem na pustkowiu na gromadę mutantów to tylko się martwiłem że zginą, a tak już po problemie i chodzę sam. I tak sobie chodzę i ekspię w fallout.
Tak między nami to klimat tej gry jest niesamowity. Jakiś geniusz musiał tym się zajmować
#fallout #staregry #gry
Pobierz Agui94 - zostałem sam. Tycho, Ian, a nawet pies zgineli. Byli w sumie tylko kulą u no...
źródło: comment_1673773237I3pTmLAsG4CUNvkEfwGKdN.jpg
  • 70
@MickM: Jedyne co widze to czesciowe tlumaczenie na angielski. Nie chce psuc sobie dobrej zabawy polowa tekstu po rosyjsku :D Jak masz jakies zrodlo z angielskim pelnym tlumaczeniem to byc tak dorby i zapodaj.
rozwój postaci jest na dobrym poziomie. O taktyce zapomnij. Ciekawa fabuła, dużo misji, i klimacik. Fajne to jest.


@Agui94: dzięki, może kiedyś jeszcze dam szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agui94 szkoda że nie zrobili jeszcze jakiegoś remastera tych dwóch części.

Szczególnie jedynce by się przydał. Remaster mam na myśli taki jak spotkał baldur
@killzone: To też wiele tłumaczy, dinozaurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie tak stare gry już nie reprezentują żadnej wartosci. Grafika zbyt sie zmieniła by musieć sobie wyobrażać czym jest ta kupią pikseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agui94: Towarzysze w jedynce to straszne lamusy. Nie mogą się rozwijać, ani nie możesz im dać zbyt dobrej broni. Nadają się jedynie do taszczenia ekwipunku. Co gorsza nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
zagrałem raz ale nie ogarniałem o co chodzi więc zrezygnowałem. Czyli co wciąga: duże możliwości rozwoju postaci, sprzętu oraz wiele taktyk rozwalania przeciwników?


@rbk17: Fabuła, dialogi, postacie poboczne i sam świat + praktyczny brak możliwości stworzenia postaci która jest dobra we wszystkim, przez co Fallout 1/2 uskuteczniany postacią nastawioną na walkę i postacią nastawioną na dialogi to są w zasadzie dwie (cztery?) różne gry.

Sama walka jest... kontrowersyjna? Jeżeli
Dla mnie tak stare gry już nie reprezentują żadnej wartosci. Grafika zbyt sie zmieniła by musieć sobie wyobrażać czym jest ta kupią pikseli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cwlmod jako kolejny dinozaur i fan gier lat 90tych stwierdzam że w moim przypadku tamta grafika miała właśnie swój urok bo gra ma wyglądać jak gra, a nie próbować marnie naśladować rzeczywistość. Dziś jest albo cukierkowość, albo naciągany realizm.