Wpis z mikrobloga

@Nattvasen:
obudowa jak dla mnie do zmiany ona zła jest. 4000 jest dobra od corsaira ale tylko wersja D.

4000D airflow, absolutnie nie X

ogólnie całkiem ok, jednak w tej cenie bym brał rtxa serii 4xxx. za drogie pozostałe podzespoły aby oszczędzać na karcie graficznej.
  • Odpowiedz
4000D airflow, absolutnie nie X


@10129: Zależy ile trzeba dopłacić, jeśli niewiele to nie zgodziłbym się. Względem D zyskuje się wtedy lepsze 3 wentylatory RGB, które osobno kosztują całkiem sporo, a można dokupić przedni panel od 4000D Airflow (pasuje, bo to prawie takie same obudowy) Ale wszystko zależy od ceny.
  • Odpowiedz
@Nattvasen: MSI MAG Core Liquid może i atrakcyjnie wygląda, ale na tym kończą się zalety owego modelu - do chłodzenia CPU w zupełności się nie nadaje. Chyba, że chcesz po kilku miesiącach bawić się w wymiany gwarancyjne ze względu na zapowietrzenie (i w konsekwencji zatarcie) pompki wody.

Skoro bierzesz graty od Corsaira, to chłodzenie też od nich weź.
  • Odpowiedz
@dulux23:
rgb nie znaczy lepsze w moim odczuciu, ja wole czarne i dla mnie lepszość się ogranicza do stosunku hałas/przepływ powietrza
.
ja nie biorę pod uwagę wentylatorów lgbt wcale, jak komuś zależy na światełkach to faktycznie może być bardziej opłacalne dla niego kupienie panelu za 5 euro.
  • Odpowiedz