Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam 24 lata, nigdy nie miałem dziewczyny, nie przytulalem, nie trzymałem za rękę, nie całowałem się ani seksów nie było. Kiedyś w liceum spytałem się jednej czy ze mną gdzieś nie wyjdzie ale wyglądała po tym pytaniu jak przestraszone zwierzę pozbawione możliwości ucieczki. Ostatnio dowiedziałem się że to przez to że jestem nudny i nie mam zainteresowań. Jakie zainteresowania polecacie?

#przegryw #samotnosc #blackpill #pytanie #podrywajzwykopem
  • 35
@switcher20: Musisz sam lubić to zainteresowanie i musi cię socjalizowac jak jesteś introwertykiem jak ma to masz #!$%@?.

Kurs tańca ktoś napisał to świetny pomysł pod warunkiem że sam będziesz tto lubiał, nie ma sensu robić "zainteresowanie" które cię nie interesuje. W ten sposób nie tylko będziesz nudny ale i zmęczony.

Ja próbowałem geocatching, taniec, wspinaczka, wolontariat mi się nie udało ale może tobie się spodoba...
@switcher20 siłownia, wykopki mogą się śmiać ale odmieniła moje życie ;) kiedyś ważyłem 63 kg, byłem chudy i słaby, po roku na siłowni było to już 75+, doszła pewność siebie, dziewczyny zaczęły się już za mną oglądać i zerkać, to był dla mnie jednoznaczny sygnal że można atakować;) Co istotne, też w wieku 24 lat nie przytuliłem nie pocałowałem ani tym bardziej nie uprawiałem seksu z dziewczyną, także kupuj karnet i zasuwaj
@switcher20 "co mogę im dać"
Nawet jak wszystko mają, to właśnie czas który im możesz dać jest cenny... pod warunkiem, że nie będzie nudno. Ja też jest raczej nudnym człowiekiem, mam swoje zainteresowania ale one są moje i nie lubię o tym gadać czy wspólnie, więc trochę na siłę zacząłem interesować się rzeczami, które można robić razem (treking, medytacja) i plus zacząłem wplątać w dialogi rzeczy ze stand-upów (tak, wiem, głupio brzmi
@rozmaryn123 ja mam 181. Nie neguje faktu, że siłownia może pomóc osobie o przeciętnym wyglądzie. Ale jak ktoś jest aspołeczny, przez x lat swojego życia nie miał przyjaciół, musiał iść sam na studniówkę, a kobiety unikały go jak ognia, to ciężko oczekiwać by jakieś zainteresowanie czy inne hobby zmieniło tę sytuację. Nawet stanie się milionerem najlepsze co nam może dać to fałszywych przyjaciół i kobietę, która bardziej kocha nasz portfel niż nas
@rozmaryn123: siłka to ogólnie dobra rada w kontekście poprawy samopoczucia, samooceny, ba, nawet "pozycji w stadzie" i też zawsze ją polecam ALE jeśli ma pomóc w temacie atrakcyjności w oczach kobiet, to tylko, jak nie jesteś manletem, i takie są fakty. Manlet-gymcel budzi raczej uśmiech zażenowania i standardowy dla p0lek efekt aureoli ("przypakował, bo ma kompleksy"), no i nie oszukujmy się, inaczej wygląda ubity schab 170, niż nawet mniejszy, ale "dłuższy"
@switcher20: W takich kwestiach ciężko coś doradzić. Musisz po prostu szukać swojej drogi i nie robić niczego na siłę.

Nie oczekuj, że po zainteresowaniu się jakąś ciekawą bądź popularną dziedziną nie będziesz mógł się odpędzić od kobiet. Masz żyć dla siebie i pamiętaj, że jak znajdziesz prawdziwą pasję, to wniesie to mnóstwo pozytywów to Twojego życia. No i jednak zawsze dla kobiety lepszy jest facet z pasjami, niż bez.

Nie znam