Wpis z mikrobloga

Ogólnie mam 24 lata, nigdy nie miałem dziewczyny, nie przytulalem, nie trzymałem za rękę, nie całowałem się ani seksów nie było. Kiedyś w liceum spytałem się jednej czy ze mną gdzieś nie wyjdzie ale wyglądała po tym pytaniu jak przestraszone zwierzę pozbawione możliwości ucieczki. Ostatnio dowiedziałem się że to przez to że jestem nudny i nie mam zainteresowań. Jakie zainteresowania polecacie?

#przegryw #samotnosc #blackpill #pytanie #podrywajzwykopem
  • 35
@switcher20: pamiętaj żeby dobrze dobierać kolor paska do koloru butów, bo jak np ubierzesz czarne buty i brązowy pasek to kobieta od razu ma odruch wymiotny na twój widok.

Większość wykopków jest właśnie przez to incelami, dobierają złe kolory.

Kolor paska w zegarku też ma znaczenie, więc musisz mieć Rolexa z czarnym, brązowym, białym, bordo paskiem w zależności od tego jakie nosisz buty

Mak nadzieję że pomogłem
@switcher20: tu nie biega o konkretne zainteresowania ale o że masz czas dla siebie, i nie potrzebujesz kobiety by go sobie zapchać spotykaniem z nią. Te z którymi się spotykałem do czasu spadku mojej atrakcyjności w relacjach, same mówiły że jestem mega ciekawy, choć jestem anonem bez wspomnień i znajomych. Pierwsza sama prowadzała mnie po galeriach, zabierała do teatru czy kajaki, i nie robiłem za bankomat bo zarabiała więcej ode mnie.
Ostatnio dowiedziałem się że to przez to że jestem nudny i nie mam zainteresowań


@switcher20: ale to nie jest żadna filozofia. Dlaczego ludzie w tym kobiety miałyby z tobą spędzać czas/sypiać? Czemu akurat z tobą? (oczywiście jak ostatnio tak zapytałem to mnie jakiś baran wyklął, że ona ma dziewczyne i znajomych i nigdy się nad tym nei zastanawiał).
ale to nie jest żadna filozofia. Dlaczego ludzie w tym kobiety miałyby z tobą spędzać czas/sypiać? Czemu akurat z tobą?


@LifeReboot no nie jest żadna filozofia żeby kobiety się chciały ze mną spotykać to musiałbym im jakąś wartość dodaną dawać. Tylko że co ja niby mogę dać osobom które już wszystko mają?
@switcher20 kiedy dziewczyna mówi że jesteś nudny to nie znaczy że nie masz zainteresowań tylko jestes spokojny xD jak naprawdę chcesz to w sobie zmienić to musisz zacząć być przebojowy, krecic dramy, kłócić się o swoje i mieć w dupie zdanie innych. Facet który #!$%@? wszystkich naokoło ma o wiele większe szanse zaruchac niż cichy Mirek który jest niewidzialny mimo takiej samej aparycji.
@switcher20 ja mam 27 i mam to samo co Ty. Taki już nasz los, że nie znajdziemy baby i trzeba powiedzieć: "trudno" i iść dalej i nie zawracać sobie tym głowy, bo będzie tylko rozczarowanie. To logiczne, bo młodych mężczyzn jest więcej niż młodych kobiet. A kobiety w dzisiejszych czasach są niezależne i sobie wybierają najlepsze modele, a ta pozostała "nadmiarowa" część chłopów zostanie sama. Matematyka, chyba że nasze społeczeństwo przejdzie do