Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie o #seks w ramach #randki. Tzn. po ilu spotkaniach albo jakim czasie jest pierwszy seks? Wg mnie to jakieś 2-3 miesiące "chodzenia" minimum, ale ostatnio słyszałem, aż za często, że ma to miejsce na pierwszej, może trzeciej randce, w przeciągu tygodnia, dwóch. Jakie są wasze doświadczenia i opinie? Może jestem staroświecki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwiazki #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c07ef4cdab2baf820427a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy, mój znajomy chad miał bardzo często seks na pierwszej/drugiej randce. Ja jako soierdox z reguły 5 wzwyż, ewentualnie miesiąc randkowania. W zasadzie brak reguł w tym temacie. Wszytko zależy od dynamiki randek itp
  • Odpowiedz
Mięta: Jeśli ktoś proponuje seks w pierwszych chwilach związku, a tak trzeba traktować pierwsze kilka randek, to bardzo źle świadczy o tej osobie. Gdyby facet mi to zaproponował, to oczami wyobraźni widziałabym jego bazę wirusów, która musiała być baaaardzo często aktualizowana. 1-3 randki to obca osoba, to jest obrzydliwe po prostu.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
ZaspanaAlpaka: Czytam te wasze odpowiedzi i się za głowę łapię... Seks na pierwszej/drugiej randce? Serio? Wy tak żyjecie? Jeśli dziewczyna uprawia tak intymną czynność z praktycznie obcym człowiekiem widząc go 1-2 razy na oczy to zastanów się czy to dobry materiał na partnerkę. Nie naciskaj na seks zbyt szybko jeśli nie chcesz spłoszyć wartościowej kobiety.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz