Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: Bo nie stać, dopiero wróciłem z Danii - 2 kraj pod względem zarobków w Europie po Luksemburgu, Polska szary koniec. Tak u nas jeżdżą lepsze auta, taka mentalność. W Warszawie wiedziałem lepsze auta niż w wielu zachodnich stolicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie patrz na auta pod względem bogactwa, kiedyś się tak patrzyło na ludzi co dwie wypłaty rzucali na iPhone. To głupota, nie bogactwo.
te statystyki są uja warte bo z cepiku nie wykreślono starych aut typu duży fiat i maluch.


to cie oswiece - to sa dane UWZGLEDNIAJACE samochody "widama" - z nimi to srednia dla Polski to dobrze ponad 20 lat....

@RolnikSamWdolinie:
@Afosin: Bogactwo, kupiłem połowę taniej w salonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak odbiegając od heheszkow, bo ja te auta dla pracowników biorę, to jak wyszla nowa generacja już takich rabatów nie było jak wcześniej, więc nadal jest niestety sporo drożej, kiedyś dało się sporo urwać

Chyba, że obecnie przez urwanie akcji kredytowej znowu się da, ale przez przerwy w dostawach wątpię
@perfumowyswir: no u mnie w domu sami mamy wykupionego focusa z 2016 w benzynce z firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak na tą klasę auta to jest naprawdę w porządku, przy obecnych cenach paliw to ze spalaniem benzyny takie same koszta na 100 km co diesel :D
Co do rabatów to w tym salonie, z którego pochodzi ten Focus na twoim zdjęciu nie ma aktualnie większych