Wpis z mikrobloga

@feber: W moim januszeksie wygląda to w ten sposób, że premię frekwencyjną (400zł) tracisz w danym miesiącu po wybraniu 5 dni l4, przy 4 dniach nadal ci się należy. Za to działa to do końca roku, czyli jeśli w styczniu będziesz tydzień na l4, to w każdym kolejnym miesiącu 1 dzień już pozbawia cię premii.
@feber: jakby ludzie byli poważni i chodzili na L4 jak są chorzy a nie jak im się nie chce to i janusze by nie stosowali takich technik. potem ktoś zakatarzony i kaszle, ale przychodzi do pracy bo janusz urywa 1200zł za chorobę. problem leży po oby stronach niestety.


@viollu:

No właśnie jest na odwrót XD większość ludzi nie idzie na L4 jak jest chora, bo utrata 400/500 zł premii jest
@feber w sumie fajna robota eliminuję pokolenie Z. Zostają sami boomerzy. Ja jako milenialso zoomer mogę zachować spokój psychiczny unikając takiej firmy. A boomerzy przecież lubią takie rzeczy. Jeszcze Janusz mógłby wprowadzić premie - jeśli umrzesz na zawał przed emerytura to da ci 100 zł na pogrzeb. To jest dobry deal dla boomera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@feber: na szczęście nigdy na takiego janusza nie trafiłem, ale na prawdę nie potrafię zrozumieć, jak można komuś zabrać premię za 1 dzień l4. To jak ktoś sraki dostanie to co ma zrobić? Iść dalej do roboty, czy jak człowiek załatwić zwolnienie i przekurować się w domu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feber: miałem podobnie to skończyło się na tym że będąc chorym poszedłem do pracy i zaraziłem pozostałych xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feber: jakby ludzie byli poważni i chodzili na L4 jak są chorzy a nie jak im się nie chce to i janusze by nie stosowali takich technik. potem ktoś zakatarzony i kaszle, ale przychodzi do pracy bo janusz urywa 1200zł za chorobę. problem leży po oby stronach niestety.

@viollu: no dobra, to będę chodził do roboty chory, zarażę pół firmy, wydajność spadnie i janusz straci jeszcze więcej kasy niż ta
@feber: niczego cię #!$%@? nie pozbawia, bo premia jest uznaniowa i można sobie ją dawać jak się chce. przestańcie w końcu doliczać premie do wypłaty jakby była jej normalną częścią (°°
@314159: ale w tej firmie premia jest cześcią wypłaty XD nie wiem czy wiesz ale tak to funkcjonuje i nie tylko na produkcji XD

Siostra pracowała w salonie samochodowym i zarabiała powiedzmy z 5k netto z czego 2k to było jako premia. Tylko u niej to było tak zrobione, że nie mogli jej zabrać kiedy mieli ochote.
@krypec: ale to tak nie działa.
Jak w styczniu pójde na l4 to wypłata za styczeń, luty i marzec niższa. Jak znowu pójde w lutym to i w kwietniu dostane niższą. A przynajmniej tak twierdzą.