Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 186
@sargento: Mnie to tylko z tą ostatnią - jedna rzecz zastanawia... Czy typ na dole (albo górze) miał uprawnienia na wysokość i poruszanie się takim pojazdem... Praca na wysokości.

Można sobie żartować. Ale wbrew pozorom - praca na wysokości zaczyna się nie od 3 metrów wzwyż, a od jednego.
  • Odpowiedz
@sargento: Zwróćcie uwagę, że to może też być taktyka pisiorów Cała uwaga jest skupiona na policji: policjanci pachołki, policjanci zomowcy, policjanci debile etc. A o PiS ani słowa, a to oni ponoszą całą odpowiedzialność za ten cyrk. I ja wiem, w domyślę jest PiS, ale na obrazku jest policjant. Znaleźli sobie moim zdaniem ściek, na który może popłynąć dowolna ilość gówna i nic się w związku z tym nie stanie.
Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iudex: policja, obajtek, niemcy, UE.. jarkowi kozłów ofiarnych nie brakuje. Jedyne co może zrzucić PiS z rowerka to wjazd ruskich na warszawe xDD choćby nie wiem co wyszło na jaw to i tak mają głosy plebsu w kieszeni i wygrają każde wybory. Tylko siłą coś może się zmienić.
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: Miał tak zwane "uprawnienia chwili". Wtedy komuś się wydało to dobrym pomysłem, więc to było legalne. Jak masz problem to zapraszam do sądu, za rok i 4 miesiące umorzymy z powodu braków dowodowych XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iudex: Jakoś te kurtyzany o podwyżki potrafią protestować a prawo pozwala im nie wykonać rozkazu, który jest niezgodny z prawem, po prostu brakuje im jaj i godności.
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: Przecież to byli funkcjonariusze SPKP (antyterroryści) a nie pierwszy lepszy Janek dzielnicowy. Widać na zdjęciu nawet uprzęże które mają założone. W SPKP praktycznie każdy funkcjonariusz musi ukończyć w ramach szkolenia kurs wysokościowy.
  • Odpowiedz
Można sobie żartować. Ale wbrew pozorom - praca na wysokości zaczyna się nie od 3 metrów wzwyż, a od jednego.

@EnderWiggin Pewnie policjant ma uprawnienia na zjazd po linie i latanie po dachcach i balkonach to myśli że na prace na wysokości też może uprawniać. No i jeszcze uprawnienia na siedzenie w koszu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz