Wpis z mikrobloga

@dizel81: zastanawiam się kto go ogląda...
Plus zastanawiam się co innemu celebrycie exWykopowemu odbiło, żeby tam do niego polecieć xD

Ostatnio włączyłem i po przewinalem Kambodżę #3 i śmiechem. Wielka wyprawa. Motory. Skutery.

Zatankowali, pojechali z przeprawa nad rzeką gdzieś kilka km, #!$%@? się do hamaka, udawali że ktoś mi y ich tam nachodził, po czym wrócili do resortu. xD strasznie gnije z tego, jaki rozmach i content.

Jak coś, to
@ravau: mnie śmieszy ta ich dżungla, takie krzaki co oni włażą to i w Polsce są, nikt nie nazywa tego dżunglą.
Oni dżunglę to mają ale w głowie od chlania.
Co do oglądania to są jacyś naiwniacy, nawet jeden miał się budować koło Miszy, pewnie i na avocado się naiwni znaleźli.
@dizel81: i ktoś jeszcze wpłaca pieniądze na to, patroni xD

Patera nie oglądam od dawien dawna, bo nie da się go słuchać, on powinnien w jakiejś russkiej wiosce utkwić kiedyś i nie wrócić...

Ale drugiego koleżkę oglądałem, bo pewien kraj mnie interesował i powiedzmy że tam się to trzymało jakiegoś poziomu jeszcze. To co odwala w tej Kambodży i to co "pokazuje", to żenada totalna.

Zaraz mi się inny patostremer przypomniał,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Plus zastanawiam się co innemu celebrycie exWykopowemu odbiło, żeby tam do niego polecieć xD

@ravau: Obaj się nieźle dobrali– delikatny i przewrażliwiony mieszczuch Cash i twardoskóry Misza co na dziko sypiał w setkach miejsc. Jednak ich połączyło co innego. Misza i Cash mają wspólną menedżerkę z agencji ATOMY PR (tą kobietę na zdjęciu w czerwonym). Plus Cash już kiedyś z Miszą był na jakiejś wyprawie w cywilizowanej Polsce, a nie jakiejś
Pobierz pelt - >Plus zastanawiam się co innemu celebrycie exWykopowemu odbiło, żeby tam do ni...
źródło: comment_1673444076gd26OC044nslE4XABG8ELE.jpg