Wpis z mikrobloga

@szczeki32: Wpisz w google policjanci na wysięgniku.
Generalnie postanowili zajrzeć przez okno mieszkania na drugim piętrze, całkiem bez powodu i profilaktycznie, bo było wynajęte przez "lotną brygadę opozycji" w pobliżu obchodów miesięcznicy.
Wyobrażasz sobie, że se siedzisz, nie wiem,.walisz konia czy coś, a nagle za oknem "dzień dobry, posterunkowy Kowalski, sprawdzam co tam u ciebie "...
@KosmicznyPaczek: To jest degradacja państwa, instytucje jak Policja, telewizja, Ministerstwo Edukacji, NBP, prokuratura stały sie pośmiewiskiem i to mowa o osobach na najwyższym szczeblu. Nikt już prawa, porządku nie traktuje na poważnie. Kraj latami będzie odbudowywał sie mentalnie po tym średniowieczu. Słowo autorytet już nie funkcjonuje w tym tym kraju. PIS to największa katastrofa ostatnich lat, porównywanie tego do innych ekip to nieporozumienie, czegoś takiego nie było.
@Janusz_Conway ale to akurat fakt jak wielu ludzi zostało zniechęconych do patriotyzmu, szacunku dla policji.
Nawet znam wiele przypadków w samej mojej rodzinie żarliwych katolików, którzy sypali kopertami przy każdej okazji zostało wojującymi antyklerykałami.
@luky1234: Co więcej każda kolejna partia wchodząca do parlamentu i mająca większość będzie mogła podchodzić do tego zupełnie podobnie bo są przekonani, że #!$%@? im społeczeństwo może zrobić skoro dają przyzwolenie na takie traktowanie.
Nie przychodzi mi nic do głowy kto może zmienić ten totalnie #!$%@? i karykaturalny obraz zniszczonego „trójpodziału” władzy zależnego ewidentnie tylko od rządu.
czyli można strzelać z granatników, ruchać nastolatki i robić na drodze co się chce. To gdzie się można zgłosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@M4711v2: można ale trzeba uważać na drzewa przy drodze. Na tym polega odpowiedzialność.
@KosmicznyPaczek: nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi w tym obrazku i się zastanawiam skąd ma tyle plusów... chyba wykopowe npc automatycznie na pulsują wszystko co ma w sobie "tygodnik nie"