Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy poniżają sprzedawców itp w sklepach, to najgorsze śmieci ludzkie. Tacy ludzie wykorzystują sytuację, że sprzedawca nie może w żaden sposób chamsko sie odezwać, ale spoko odkryłem sposób na takich ludzi, im typ bardziej jest chamski, tym trzeba bardziej się uśmiechać i być tak kulturalnym jak tylko sie da. Doświadczenie mnie nauczyło, że takich ludzi krew wtedy zalewa, że nie mogą w żaden sposób się dowartościować. Ale tak ogólnie ludzie to idioci i praca z klientem ssie
#pracbaza #przegryw ##!$%@?
  • 12
@rocky93: pracowałem kiedyś jako kieras marketu, ja jebix jakie odklejki mieli klienci czasem to głowa mała xD Teraz bardziej szanuje, ale jak widze syf na sklepie to #!$%@? w myślach i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rocky93: pracuję na kasie. dziś facet wyciągnął przy płaceniu banknot 500 zł i powiedział "o tak dam, nie wiem czy pani widziała kiedyś taki banknot"
͡° ʖ̯ ͡°)
odpowiedziałam coś w stylu "no gratuluję, ale się pan dorobił" ale takie teksty potrafią skutecznie #!$%@? dzień
@rocky93: Znam temat, pracuje w markecie budowlanym, w tamtym roku typ wziął gwiazdę betlejemską dużą, na kasie inna cena niż on uważał, zezwał kasjerki, moją kumpele, ochrona go wyprowadziła, a poszło o 6ziko XD Chociaż no pracuje w specyficznym rejonie bo w mieście gdzie dobre 70% to ludzie grubo ustawieni, a tacy w większości to buce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rocky93: ja kiedyś w makro kulturalnie zwróciłem uwagę gościowi 190cm 100kg zeby nie wchodzil na zaplecze i nie otwierał sobie kartonów. Pocisnął mi od cwela, "zaraz ci zajebe" dosłownie co drugie zdanie. Nikt mu w koncu nie bedzie mówił co ma robić bo on tam 12 lat robi zakupy. Dowiedziałem sie ze jestem frajerem bo bym zadzwonil po policję? (Wyczytał to z moich oczu) a no i on na mnie czeka
@rocky93: Praca z Polskim klientem ssie. Serio. Pracuję B2B z klientami z całego świata, ostatnio doszli mi Polacy. To jest jakiś #!$%@? żart xD To jakie polskie firmy to janusze, to aż boli głowa. Na drugim miejscu Holendrzy - tacy pieniacze, że głowa mała. Wczoraj typ zrobił awanturę, że nie załadowaliśmy palety i nic nie pomogło tłumaczenie, że ona wyjdzie dzisiaj ale dojedzie tego samego dnia bo z przeładunku tir do