Wpis z mikrobloga

  • 1
Tak, to samo w typowych "Społem", nie robią zapasów. Upierdliwe, ale popieram. Zaobserwowałem przed świętami i w Sylwestra. Rok temu półki się uginały.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: zależy od sklepu i jego lokalizacji, w pracy na drugiej zmianie jak mam przerwę i zachodzę do jedynej biedronki jaką mam blisko postoju to co najwyżej można ten tani biedronkowy chleb kupić którego nawet zwierzęta za bardzo jeść nie chcą a tak to czasem jakieś donuty zostaną czy pączki z całego tego działu z pieczywem
wracam na bazę, zajadę do najbliższej biedronki to tam 5 minut przed zamknięciem idzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KosmicznyPaczek: odpiekają mrożonki, ale sklep też nie lubi strat ¯\_(ツ)_/¯ o tej porze już najczęściej nie ma za bardzo czasu na odpiekanie lub po prostu to pieczywo nie schodzi na tyle, żeby się opłacało uruchamiać piec. Jeszcze pół biedy jak na jednym programie masz kilka najpopularniejszych bułek, które schodzą.
Jednakże (nie wiem jak w innych sklepach) u mnie jest lista pieczywa TOP, które odpieka się czasem do ok. godziny 20
  • Odpowiedz