Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@damienbudzik: mnie w grach z tej serii najbardziej irytowały klaksony NPCów mimo stania na czerwonym świetle. Próbujesz jechać zgodnie z przepisami, a tu boty na każdych światłach trąbią i trąbią (°°
@damienbudzik: Już nie pamiętam skąd ale dorwałem Pedal to the metal w podstawówce i się mega zajarałem. Pokazałem to ojcu i mu się też spodobało. Krótko potem przyszły ferie zimowe więc już pierwszego dnia po otworzeniu oczów zerwałem się z wyra i poleciałem do komputera. Jakie było moje zdziwienie jak przy kompie zobaczyłem starego który #!$%@?ł w "Tiry" już od kilku godzin (wziął se urlop na ferie). Jeszcze żeby tego było
@damienbudzik: na mnie gra zrobiła gigantyczne wrażenie. Nie wiedziałem jak można odtworzyć tak wielki świat (xD). Pamiętam jak pierwszy raz jechałem gdzieś z Kalifornii na środkowy zachód a tam stopniowo góry, zmiana pogody, śnieżyca - coś pięknego.
@damienbudzik: Hard Truck 18 WOS było moją pierwszą kupioną grą za własne zarobione pieniądze, później Across America, pamiętam, że najlepiej opłacały się materiały wybuchowe, chyba Chicago do San Francisco, i Pedal to the Metal, zaczęły się mody na polskie mapy, ciężarówki z modów (IFA czy Jelcz, które pod górkę miały problem) Haulin, gdzie weszły podwójne naczepy, oj zrobiło się kilometrów w nich, a na koniec ets2, chociaż w pracy robię kilometrów