Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr - czy seks ze znajomym czyni mnie gejem?

Na start zaznaczę, że uważam się za heteroseksualnego gościa, ponieważ mężczyźni mi się nie podobają, jak i również nie jestem zainteresowany związkiem z innym chłopem, jednak jakiś czas temu na pewnym grupowym czacie poznałem kilka fajnych osób, z którymi mam dobry kontakt.
Z niektórymi piszę prywatne wiadomości, ale raczej są to takie codzienne sprawy, natomiast z jedną z tych osób wszedłem w strefę trochę bardziej prywatną.
Ów znajomy kiedyś mi wspomniał, że jest gejem, a ja powiedziałem mu, że związkiem nie jestem zainteresowany, ale możemy wejść w relację FwB, bo zawsze mnie trochę ciekawił homoseksualny seks.
Ustaliliśmy sobie nawet warunek, że jeżeli jeden z nas wejdzie w jakiś "poważny" związek, to po prostu zapominamy o temacie, ale zostawiamy nasze przyjacielskie stosunki.
Po kilku miesiącach wymiany wiadomości, stwierdziłem że w końcu można byłoby się spotkać i poeksperymentować - ja trochę znudzony wrażeń stwierdziłem, że to będzie fajna odskocznia od mojej codziennej monotonii. Jak się już po tytule domyślacie do czynu doszło i muszę przyznać, że całkiem mi się to podobało.
Nastawienia swojego jednak nie zmieniłem, ale w planach są już kolejne spotkania by się po prostu zabawić i uciec od codzienności.
Czy to, że do takiego stosunku doszło to czyni mnie po części osobą homoseksualną? Co sądzicie o całej tej sytuacji, czy po tym czynie nie "zezwierzęciłem" się?
Jakie generalnie zdanie macie na ten temat, bo ciekawi mnie trochę opinia innych.
#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bcbe67bab6bef5c0908bae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: jak mozna byc gejem wtf ja to kiedys dla zartow klepnalem w dupe kumpla wiedzial ze to zarty i smialismy sie razem, to on mnie za siuraka zlapal i jeszcze wieksza zabawa beczka smiechu, ja mowie "hahaha ale z nas geje co nie? haha moze mi jeszcze obciagniesz haha" no i on mi rozpina galoty i wklada mojego wielkiego #!$%@? w usta, nie mogl sie przestac smiac i ciagle sie
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak ktoś nie jest gejem to brzydzi go całowanie, seks z innymi facetami, ba, nawet oglądanie, tak samo jak ktoś jest homoseksualny to brzydzi go mizianie z osobą przeciwnej płci.

Może jesteś biseksualny. Albo i homoseksualny, zależy jak z dziewczynami.
@Sckb: ale wiesz, że każdy facet może odczuwać przyjemność z seksu analnego? Geje nie mają tam jakichś specjalnych receptorów - są zbudowani jak przeciętny facet. Tak samo kiedy zabawiasz się ręką/zabawką, nie sprawia to, że twoja orientacja seksualna jest nakierowana na ręce/tunele xd
Dla mnie orientacje seksualne mogą być bardzo płynne i są kwestią poziomu otwartości.
Jak ktoś nie jest gejem to brzydzi go całowanie, seks z innymi facetami, ba, nawet oglądanie, tak samo jak ktoś jest homoseksualny to brzydzi go mizianie z osobą przeciwnej płci.


@Invisiblinio: E tam od razu brzydzi, po prostu nie ma pociągu do tej samej płci.
@Mopek666: brak pociągu może oznaczać biseksualizm, mało to razy ktoś pisał że nigdy mu sie nie podobała ta sama płeć az poznało wlaściwą osobę i strzeliło.
A jak ktoś się tak szczerze brzydzi to nie ma szans
@Invisiblinio: Wiesz co, kiedyś usłyszałem, że faceci, którzy zaciekle walczą z homoseksualizmem, zwyczajnie boją się, że #!$%@? może być smaczny. ¯\(ツ)_/¯ Dla mnie jedynym sensownym wyznacznikiem jest fakt pojawienia się popędu seksualnego. Tak długo jak się nie pojawia, możesz określać się jako hetero, jak się pojawi - bi. Czy pomimo braku pociągu do tej samej płci mogę się nazywać bi - nie wiem ale w sumie mam w to #!$%@?