Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr - czy seks ze znajomym czyni mnie gejem?

Na start zaznaczę, że uważam się za heteroseksualnego gościa, ponieważ mężczyźni mi się nie podobają, jak i również nie jestem zainteresowany związkiem z innym chłopem, jednak jakiś czas temu na pewnym grupowym czacie poznałem kilka fajnych osób, z którymi mam dobry kontakt.
Z niektórymi piszę prywatne wiadomości, ale raczej są to takie codzienne sprawy, natomiast z jedną z tych osób wszedłem w strefę trochę bardziej prywatną.
Ów znajomy kiedyś mi wspomniał, że jest gejem, a ja powiedziałem mu, że związkiem nie jestem zainteresowany, ale możemy wejść w relację FwB, bo zawsze mnie trochę ciekawił homoseksualny seks.
Ustaliliśmy sobie nawet warunek, że jeżeli jeden z nas wejdzie w jakiś "poważny" związek, to po prostu zapominamy o temacie, ale zostawiamy nasze przyjacielskie stosunki.
Po kilku miesiącach wymiany wiadomości, stwierdziłem że w końcu można byłoby się spotkać i poeksperymentować - ja trochę znudzony wrażeń stwierdziłem, że to będzie fajna odskocznia od mojej codziennej monotonii. Jak się już po tytule domyślacie do czynu doszło i muszę przyznać, że całkiem mi się to podobało.
Nastawienia swojego jednak nie zmieniłem, ale w planach są już kolejne spotkania by się po prostu zabawić i uciec od codzienności.
Czy to, że do takiego stosunku doszło to czyni mnie po części osobą homoseksualną? Co sądzicie o całej tej sytuacji, czy po tym czynie nie "zezwierzęciłem" się?
Jakie generalnie zdanie macie na ten temat, bo ciekawi mnie trochę opinia innych.
#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bcbe67bab6bef5c0908bae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 67
  • Odpowiedz
to czyni mnie po części osobą homoseksualną?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego jak "po części homoseksualny". Możesz być hetero, homo, albo (najbardziej prawdopodobne w tym przypadku) bi ¯\(ツ)_/¯ to oczywiście najprostsza skala, są też bardziej zniuansowane, jak np. skala Kinseya czy 150 orientacji wymyślanych na bieżąco przez dzisiejsze środowiska woke. Bycie bi też nie oznacza, że kobiety i mężczyźni będą cię pociągać w proporcjach 50/50. A możesz się też w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To proste, jak byłeś stroną czynną to jesteś gejem, jeśli zaś byłeś analizowany wtedy cóż, jesteś pedałem. Zapytasz co jest gorsze, nie wiem, ja jestem ekspertem od transseksualizowanych biseksów crossdresserów oraz pochodnych, ale jeśli musiałbym wybierać to lepiej być gejem niż ciotą patentowaną
  • Odpowiedz
Jakie generalnie zdanie macie na ten temat, bo ciekawi mnie trochę opinia innych.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak długo jak nie obnosicie się z tym paradując w grupach z penisami na czołach to społeczeństo w większości ma to gdzieś. Jak obaj jesteście zadowoleni, to #!$%@? z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NiebieskiGórnik: Sex z facetem znaczy, że jesteś homo. Jeśli choć trochę pociąga cię inny facet to jesteś homo. Przestań #!$%@?ć i oszukiwać sam siebie. Jak jesteś hetero, to inni faceci cię NIGDY nie będą pociągać, a wręcz odpychają jako obiekt sexualny. Sama taka myśl jest dla mnie obrzydliwa. Jesteś homo ziomuś ale to przecież nic złego. Trzymaj się.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz