Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

290

Polska firma podbija świat. Ma unikalną technologię

Polska firma podbija świat. Ma unikalną technologię

Apator Powogaz ma w swej ofercie unikalną metodę pomiaru ultradźwiękowego "W-Sonic Technology", która pozwala wychwytywać nawet minimalne wycieki wody.

VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 17.06.2025, 04:17:39
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (73)

najlepsze

szlovak
szlovak
17.06.2025, 08:39:37 via Wykop
  • 76
Wcale to żadne rewolucyjne rozwiązanie. Rewolucyjne to by było gdyby te liczniki były odporne na zabrudzenia, ale nie są. One w ogóle mogą przestać zliczać wodę, gdzie mechaniczny nie ma żadnych problemów. No i takie jeszcze pierdzielenie o bezpieczeństwie. Wszystkie liczniki mają transmisję szyfrowaną, ale przypuśćmy że ktoś by poznał stan zużycia wody, to wolę nie wiedzieć jakie straszne konsekwencje mogą wyniknąć dla osoby której to się przytrafi, po prostu straszne (
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

roonie
roonie
roonie
17.06.2025, 17:23:18 via Wykop
  • 35
@szlovak: Podsłuchując ile wody zużywasz można najczęściej wiedzieć kiedy Cię nie ma w domu ;)
  • Odpowiedz
777_michal_777
777_michal_777
777_michal_777
17.06.2025, 17:24:56 via Wykop
  • 42
@szlovak: licznik z czarnej listy, zamykam temat
  • Odpowiedz
kamil-tumuletz
kamil-tumuletz
17.06.2025, 08:03:46 via iOS
  • 58
Kolejna polska firma podbija świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kamil-tumuletz - Kolejna polska firma podbija świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

day-walker
day-walker
17.06.2025, 09:03:37 via Wykop
  • 37
@kamil-tumuletz: xD
day-walker - @kamil-tumuletz: xD

źródło: comment_TVgTnvUK2yOvitAETiaMDtHFSpVT2u8Y

Pobierz
  • Odpowiedz
sikorx
sikorx
sikorx
17.06.2025, 17:07:34 via Wykop
  • 4
@szlovak: dobrze liczą - hasło klucz. 5 lat płacisz ile kazało, 5 kolejnych płacisz ile kazało i w ostatnim roku podważasz pomiar z ostatnich 5 lat, bo urządzenie jest po legalizacji i administracja płacze i płaci. naprawdę ludzie odpowiedzialni za wymiany i świadomi konsekwencji jak ognia unikają przeciągania terminów. chyba że mówimy o wspólnocie 6 mieszkań - tam to możesz nawet radiówek nie mieć i nic z tego nie wynika.
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
17.06.2025, 12:01:11 via Wykop
  • 46
Pozwoli wykryć wycieki w perowskitach, niebieskim laserze, grafenie i zderzaku Łagiewki (ʘ‿ʘ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kannabis
kannabis
kannabis
17.06.2025, 19:26:20 via Wykop
  • 3
@daniel-doe: i polskich satelitach aha i jeszcze polskiej AI Gawkowskiego montowanej w Izerze i Arrinerze Huyssarya
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
17.06.2025, 08:25:58 via Wykop
  • 20
To te zaj*iste liczniki ktore naliczają pobór nawet jak zawory przed i za są zamknięte?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee
17.06.2025, 16:29:21 via Wykop
  • 24
To te zaj*iste liczniki ktore naliczają pobór nawet jak zawory przed i za są zamknięte?


@wypokowy_expert: Nie - te zliczają wodę nawet jak leżą w kartonie na półce w sklepie.
  • Odpowiedz
January-zwiedza-szpary
January-zwiedza-szpary
17.06.2025, 19:35:07 via Android
  • 16
January-zwiedza-szpary

źródło: temp_file7299423749768510131

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Eponhall
Eponhall
Eponhall
17.06.2025, 11:26:44 via Wykop
  • 15
Tak z ciekawości - który to już raz polska firma podbiła świat?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Eponhall
Eponhall
Eponhall
17.06.2025, 17:33:54 via Wykop
  • 5
mówisz jak za czasów PRL mówiły ruskie. Gratuluję nastania w głowie


@Troojan: No to dajesz - jakie to polskie firmy podbiły świat?
Zgnój komucha, pokaż wyższość.
  • Odpowiedz
Eponhall
Eponhall
Eponhall
17.06.2025, 18:21:15 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rotapa
Rotapa
17.06.2025, 22:29:38 via Wykop
  • 6
Taka ciekawostka, siedząc w domku spojrzałem na kaloryfer w momencie zakładania konta na wypoku. Teraz przeczytajcie mój nick od tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

b.....o
konto usunięte 18.06.2025, 05:23:19 via Android
  • 1
@Rotapa przynajmniej nie ceiwonale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
lolek-lolkowsky-3
lolek-lolkowsky-3
17.06.2025, 08:39:30 via Android
  • 6
Wykopowe bingo czas start xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

powrotpolatachnawypoku
powrotpolatachnawypoku
powrotpolatachnawypoku
17.06.2025, 19:39:40 via Wykop
  • 4
z jednej strony na wykopie narzekanie na zly rynek pracy i niskie pensje w Polsce
z drugiej strony zamiast się cieszyć, że mamy jakiś przemysł, coś eksportujemy - to wyśmiewanie krajowego producenta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kukold
kukold
17.06.2025, 06:56:30 via Wykop
  • 3
Jest w całości zbudowany z grafenu a w środku pracuje zderzak Łągiewki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kepak
kepak
17.06.2025, 17:38:19 via Wykop
  • -2
@kukold: #usunkonto
  • Odpowiedz
Czytelnik30
Czytelnik30
18.06.2025, 11:03:32 via Android
  • 0
@kukold a zasilany jest perowskitami!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3331
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3163
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3115
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2966
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2474
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking