Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał - tak, ten rak postępuje. I wygląda na to, że w dalszym ciągu będzie postępował.

Na obrazku Audi wyposażone w aktywny tempomat, na który trzeba wykupić subskrypcję. Do tej pory myślałem, że tylko BMW i Mercedes idą tą ścieżką. Nic bardziej mylnego.

#samochody #motoryzacja #auto #ekonomia #swiat
Pobierz sowiq - Gdyby ktoś się zastanawiał - tak, ten rak postępuje. I wygląda na to, że w da...
źródło: comment_1673261109fPgTyBHzTEWaFgqqmUYKn2.jpg
  • 45
@markuzz: szanuję twoje przykłady i porównania, mega merytoryczne odpowiedzi, takich wpisów nam trzeba!!! Aż sobie zapisałem ten wątek żeby mieć przeklejkę do gaszenia samochodziarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sowiq: Ale co to za pstryczek do dacii i toyot. Nie chcesz takich rozwiązań? To niech klienci nie kupują takich aut. Ale i tak będą się dawać ruchac w dupe żeby pokazać się z 4 zerami albo nerkami na chłodnicy, to masz.
@Fingerman1: odłączenie od mega to chyba tylko przez fizyczne wypięcie anteny z modułu. Ewentualnie owinięcia go jeszcze na wszelki wypadek folią aluminiową. Teraz wszędzie siedzi eSIM, którego nie da rady podmienić. W takich nowych Audi na przykład nie zamontujesz swojej własnej karty SIM. Jak chcesz w aucie internet, to musisz wykupić specjalny pakiet (drogi w cholerę!) od Audi.
@Szalom: ale nadal piszesz tak, jakby wszyscy użytkownicy samochodów klasy premium kupowali je wyłącznie dla szpanu. A moim zdaniem niepotrzebnie generalizujesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sowiq
dzień dobry. Chciałbym ubezpieczyć samochód.
- ma Pan aktywny tempomat?
- nie.
- ale w specyfikacji jest napisane , że Pan ma.
- ale nie mam abonamentu.
- to nic, pana auto jest gotowe do "posiadania" tempomatu, więc polisa będzie droższa.
Tak samo podczas stłuczki, trzeba będzie zapłacić za naprawę podzespołów, których się nie używa bo taka jest specyfikacja wyposażenia samochodu.