Wpis z mikrobloga

STARSZNE ULOTKA !!! ktorej nie musisz ani podnosic ani sprzatac to juz musi robic osoba ktora roznosi ulotki.


@Usunelem_Konto: co ty #!$%@?? xD

Co tydzień mam pełną skrzynkę na listy tego gówna, muszę uważać żeby nie #!$%@?ć z rozpędu kwitka ze spółdzielni mieszkaniowej. Roznosiciele kładą #!$%@? na znacznik jasno mówiący że nie życzę sobie wrzucanego przez nich śmiecia.
@Tiab: zamknięte osiedla w 2023 to wiocha. Już od jakiegoś czasu nowe bloki raczej się nie buduje w zamkniętych enklawach bo ludzie rozumieją że to nie jest wieś żeby jeszcze budę stawiać z psem w postaci ochrony
@Zsan: a dla tych co uważają że ogrodzenie tych faweli płotem panelowym to ekskluzywność już szykuję baita, że dla posiadaczy karty Multisport RESTAURACJE McDonalds będą dodawać extra majonez do keczupu.

Wolę to, niż opisywać 10-cio letnie doświadczenia z mordęgi życia z taką "ochroną" i jak z takiego Guantanamo gościowi wywieźli wozem meblowym pół mieszkania XDDD
@Oskarunio:

@Zsan: Bardziej mnie #!$%@? że jak mam coś do załatwienia w większym mieście, to na każdym osiedlu szlaban

Pod blokami pusto a ja auto mam zostawić w piździe bo nic nie ma w pobliżu, oby śrubę dokręcili kredyciarzom


Masz podwórko? Jak jest puste to ktoś może sobie tam zaparkować?