Wpis z mikrobloga

Każdemu kto sugeruje że rozwiązanie na problemy z Androidem to zakup iPhone'a należy się gęsta mela na ryj. Najtańszy nowy model to ponad 2 tysiące złotych, także moim zdaniem sugerowanie komuś zakup takiego smartfona kiedy naprawdę przyzwoite smartfony z Androidem można kupić poniżej tysiąca złotych to zwykłe plucie w twarz ludziom których nie stać na takie drogie zabawki, nawet jeżeli nie mówią tego wprost. I taka jest prawda.

#smartfon #android #ios
Pobierz supra107 - Każdemu kto sugeruje że rozwiązanie na problemy z Androidem to zakup iPhon...
źródło: comment_16731037527ISignTK2w7PY5FGw667eG.jpg
  • 90
@etutuit: śmiejesz się, a mój redmi note 7 do dzisiaj służy. Czasami dzieciaki korzystają, czasami puszczam z niego navkę w aucie jak glowny tel się ładuje. Ale działa do dzisiaj, a na premierę dałem 700 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zulf: co za bzdura. Co niby jest do zrobienia na pc? Jezeli człowiek ma na kompie porządek i nie instaluje stu tysięcy smieci to nie ma zadnego problemu. Sam od ponad 20 lat uzywam, tylko pc i nigdy nie miałem zadnego problemu! Dla mnie produkty aplle to przepłacone gadzety i kupuja to tylko ludzie, którzy się nie orientuja i myslą, że są cool bo mają coś z jabłkeim, a tak anprawdę
@qzer: po roku system czyściłeś? To az strach pomyślec jaki ty syf na telefonie robiłeś. Ja mam obecnie galaxy S10 kupione w dniu premiery i telefon nadal działa tak doskonale, zero zamulania, ze nawet nie myslę o zmianie. tylko, że ja dbam o telefon, a nie instaluje sto tysiecy kretynski aplikacji by potem być zdziwionym jak telefon zamula. Parafrazując twoje słowa to ja powiem, ze androida krytykują przewaznie ci co mieli
@Thiago83: Nie chodzi o to czy syf robiłem czy nie, ale instalując aplikacje i używając ich to zbiera się niechciane dane które z czasem trzeba wyczyścić a najlepiej od nowa system android zainstalować. Na ios nie ma czegoś takiego. Co do najtańszych telefonów to się zgadzam, ale to zdarzało się tez na Samsungu Note 3 który był flagowcem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supra107: trzeci rok zaczyna lecieć jak używam Poco X3 NFC i nic się z tym telefonem nie dzieje, nic, zero, null. Dalej działa bez zająknięcia, nie zacina się, nie wiesza. A ile on kosztował w momencie premiery? Jakoś koło tysiaka.

Liczę na to, że będzie działać kolejne trzy bo nic więcej od telefonu nie potrzebuję.
@Tyrande: Tez z jednym egzemplarzem mi sie tak stalo. Ale nie trzymam na telefonie nic na czym bymi zslezalo wiec jedynie pare godzin instalowania niezbednych app.
bo mi się na nim z dupy spalił ekran w 1 dzień


@Tyrande: to akurat może się zdarzyć w każdym telefonie, niezależnie od marki. Po prostu wada produkcyjna. Przejście na IPhone'a, bo w Samsungu się zepsuł wyświetlacz jest co najmniej ironiczne. Dlaczego? Bo dostawcą wyświetlaczy do IPhone'ów jest Samsung ( ͡º ͜ʖ͡º)
@supra107: Właśnie szukam smartfona z androidem, używanych nie opłaca się kupować bo albo zniszczone albo w minimalnie niższej cenie od nowych. Tanie modele mają olbrzymie problemy z oprogramowaniem, pół biedy jeżeli taki smartfon tylko się zacina, ale czytam o problemach typu "internet czasem przestaje działać i trzeba resetować". Dobrze działające nowe androidy kosztują tyle samo co ipchony.
@cheeky_90: ano, jakby nie był zwyczajnie śliski to bym nic nie zakładał, bo nie zdarzyło mi się zdewastować żadnego telefonu. Aczkolwiek wrażenia z wykonania bardzo pozytywne, kawał solidnej cegiełki. Mimo ze droga bo droga to jednak spoko
@picasssss1: Kurła mi już kilka razy tak upadł na podłogę czy to w domu czy w sklepie że gdyby nie kejs to ufff…. :D wiec w tej śliskości o której mówisz coś pewnie jest. Albo taka ze mnie niezdara.