Wpis z mikrobloga

@Nemayu: Myślałem że chodziło o inną grę ale tą też kojarzyłem. Cóż, ja miałem podróbkę nesa i z tego przerzuciłem się dopiero na kompa z pentium 4.
  • Odpowiedz
@zpord: w 2005 jako 8 latek dostałem od wujka książeczkę o grach jak wracaliśmy ze sklepu, między innymi o gothic 3 który miał wyjść do dziś pamiętam taki obrazek - mroczny las, ścieżka z przewalonych drzew i orkowie z wielkimi naramiennikami ale wyglądający dużo lepiej niż ci w finalnej grze.
30 minut drogi powrotnej czytałem to sobie i byłem tak zachwycony, jeszcze mama mi kupiła jakąś grę divine divinity w której
  • Odpowiedz
@aarahon: No właśnie mam wrażenie, że oprócz tego Alladin III, Magic Carpet 1001 jest jeszcze jedna gra, która ma podmienione obrazki, bo te wiedźmę na miotle kojarzę. A może to właśnie ta gra ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć ten sam zapał do gierek co w dzieciństwie. Teraz, to jakiejkolwiek gry bym się nie tknął, to 15 minut i się nudzi. Jeszcze do tego dochodzą wyrzuty sumienia, że bezproduktywnie tracę czas.


@Dalegor_: mam dosłownie to samo, w stare sprawdzone gry mogę zagrać i pochłoną mnie na całe nocki ale nowe gry których mam dziesiątki w bibliotece nawet na 10 minut mnie nie mogą zainteresować choć widzę i wiem
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Czuję to. Mnie do dziś matka nie wybaczyła że za pierwsze zarobione pieniądze, zamiast jej do ręki na dom dać, to po dołożeniu się do czynszu kupiłem sobie grę na PS3. Literalnie w kłótni po tylu latach potrafi to wytknąć.
  • Odpowiedz
@Dalegor_: IMO 90% gier AAA teraz jest tworzona jak na taśmie i po najmniejszej linii oporu (nie licząc grafiki, bo tym się te gry sprzedają). Też mam problem z tym, że bardzo ciężko mi się w cokolwiek wciągnąć. Do przeróżnych assasins creedow, cyberpunkow czy innych horizonow się musiałem zmuszać i ostatecznie je odinstalowywałem. Ale czasem jeszcze się trafiają gierki, które wciągają mnie jak w dzieciństwie. Jeśli chodzi o moj gust to
  • Odpowiedz
@zpord: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz
  • Odpowiedz