Wpis z mikrobloga

@Jack47: zmierz sobie ciśnienie, pokaż jakie masz rozkurczowe (to drugie) i tętno. Jeśli masz mniej więcej 120/75 i puls w okolicy 80 - to tylko panika, ułóż sobie w głowie że tobie nic nie będzie, a jak będzie wyższe to powiedz jakie masz.
@Pawel929: Trzeci dzień na SSRI, pierwszy i drugi dzień brałem całą tabletkę ale miałem mocne efekty uboczne a dziś po konsultacji z lekarzem mam brać przez najbliższe dni (w tym dziś brałem) pół a potem zwiększyć. Za dnia się czułem dziś super ale teraz wieczorem nagle nogi zrobiły mi się jak z waty, poczucie leku, zawroty głowy i łapy się trzęsą (,) Najgorszy chyba jest ten drop
@Jack47: Organizm musi się przyzwyczaić do leku oraz neuroprzekaźniki w organizmie ustabilizować i unormować, bo lek ma na nie wpływ. Przede wszystkim na serotoninę. Może to trwać nawet do dwóch tygodni niestety, ale potem powinna być widoczna poprawa. Bądź silny i cierpliwy, nie poddawaj się. Poprawa przyjdzie i będzie zauważalna, zobaczysz. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. W chwilach kryzysu możesz do mnie pisać PW :)
@OscarGoldman: hydroksyzy nie kupiłem jeszcze, mam tylko Xanax a się cykam brać. To, że jestem cholernie senny od popołudnia to efekt leków? Pierwszego i drugiego dnia byłem pobudzony i się cały trzasłem a dzis za dnia super się czułem a od popołudnia spadek aż do ataku wieczorem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jack47: super, że sobie poradziłeś :) Z tego co czytam, mamy całkiem podobne objawy, w podobnych dniach. Nic pewnego, że dalej tak będzie, ale u mnie trzeci dzień była najgorszy i ok siódmego dnia już nie było uboków. Najgorsze masz za sobą + już wiesz, że potrafisz sobie poradzić w podbramkowej sytuacji. Dajesz dalej mirku!