Wpis z mikrobloga

#hobby #majsterkowanie #diy
Jak to robicie, że kończycie rozpoczęte projekty? Mam kilka rozgrzebanych projektów, które ciągną się latami. Przez to trudno mi utrzymać porządek, co spowalnia jeszcze bardziej tempo prac i kółko się kręci. Karteczki z etapami obklejają już wszystko. Próbowałem stawiać krzyżyk na tych mniej obiecujących ale zwykle po jakimś czasie zainteresowanie rozpala się na nowo.
  • 9
Jak to robicie, że kończycie rozpoczęte projekty?


@ZaQ_1: myślę o stu projektach, projektuję powiedzmy co trzeci, projekt doprowadzam do fazy testów w co dziesiątym, z czego połowę jeszcze odrzucam bo mi się znudziły, przerosły, czy musiałem się zwyczajnie zająć czymś innym, a potem już mi się nie chciało.
TLDR: kończę może z 5% rzeczy, które mi przyjdą do głowy.

Karteczki? Jak zwierzęta? Paaanie, to się na komputerze trzyma!
Pobierz JarekP - > Jak to robicie, że kończycie rozpoczęte projekty?

@ZaQ1: myślę o stu pr...
źródło: comment_1673035285lM8DZrLX9emfJZjFjaqZkc.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZaQ_1: Mialem ten sam "problem" lata temu juz. Jak cos lezy rok, czy dwa, to szanse na powrót spadaja prawie do zera. W rezultacie nie masz miejsca na nowe tematy i wyrzuty sumienia, ze byle e-papierosa na arduino nie mozesz zrobic w skonczonym czasie.

Rozbieraj na czesci pierwsze i wrzucaj do szuflady jako komponenty dla innych tematow. Bez litości.
Ból istnienia po takim akcie rozbiórki trwa znacznie krócej, niż niechęć i
@kujol: to jest akurat przykład urządzenia w pełni ukończonego, które przez dwa lata całkowicie samodzielnie wystawiało mi ze śmietnika kubeł ze śmieciami, żeby go śmieciarka mogła opróżnić. Po dwóch latach niestety nie przeżyło kolejnej zimy, ale radocha przez te dwa lata była :)
Chcę go reanimować, ale w trochę innej formie.
Pobierz Jarek_P - @kujol: to jest akurat przykład urządzenia w pełni ukończonego, które przez...
źródło: comment_16730357286FJbi8YveZAPcb0WfD3ib5.jpg