Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Seishin nie piszę tu o bajkach tylko o wolnościowcach co nie pójdą na ćwiczenia bo odbierają im wolność. Lepiej jak wróg napadnie i odbierze mi wolność

@huncwot_:

Powiem Ci mały sekret, większość tych wolnościowców chętnie by sje wybrała na te ćwiczenia

Gdyby na nie szły obie płcie
Gdyby nie było na końcu przysięgi
Gdyby było w ogóle za co walczyć.

Ten kraj to skarbonka bez dna dla polityków, biorą od lat
@Seishin wykopy ileś razy umawiały się na antypisowki protest. Kilka tysięcy plusów i wykopnięć i jak zwykle przyszło zero osób, to że wykopom nie chce się ruszyć dupy z przed kompa to też oczywiście wina PiSu
@huncwot_: Rozumiem, że koleś już się zgłosił na to szkolenie?

Lepiej niech wróg przejmie kraj, wtedy wykopy będą zadowolone

Od tego by nie przejął mamy wojsko i największy sojusz wojskowy na świecie który powstał wprost do obrony przed ruskimi.

Lepiej jak wróg napadnie i odbierze mi wolność

No tak, bo jak nie pójdziemy na szkolenie, to ruskie zaatakują NATO.
@Wiesmin możliwe że rakieta w Przewodowe była rosyjska ale zachód woli mówić że ukraińska by nie bardziej nie mieszać się do wojny. Tyle warte są te sojusze co już znany z historii
możliwe że rakieta w Przewodowe była rosyjska ale zachód woli mówić że ukraińska by nie bardziej nie mieszać się do wojny.


@huncwot_: A ty byś chciał zacząć wojnę za przypadkowy ostrzał jedną rakietą? Ruska czy Ukraińska nie ma znaczenia, bo to nie rozpoczęło żadnej wojny.

Tyle warte są te sojusze co już znany z historii

Są tyle warte, że ruskie się obsrały jak kolejne dwa kraje dołączyły do niego i brak
@huncwot_: ja to bym się prędzej zapisał do formacji która walczy z tą "wspólnotą", niż walczył w jej obronie.

To państwo jest skorumpowane i samo odbiera mi "niezbywalne" prawa. Więc o obronie czego my tu mówimy.
Przecież gdyby nie rezerwiści, uzupełniający cały czas armię Ukrainy z poboru, to Ukrainy by juz chyba dawno nie było, prawda?


Jasne, to dzięki rezerwistom Ukraina nadal istnieje, a wsparcie i sprzęt, dostarczany przez NATO to tylko taki mały, nic nieznaczący szczegół xD

Szymon mówi i w prosty spsób wyjaśnia hipokryzje przeciwników ćwiczeń


@huncwot_: Szymon w prosty sposób obnaża swój chłopski rozum i kolejny raz daje przykład, że aby ośmieszyć konserwatywnego polaka
@huncwot_: "codziennie chodzisz chodnikiem więc <> jest na wyrost" - łojezu, tutaj to już w ogóle zgubił logikę, to że chodnik jest nie ma nic wspólnego czy go potrzebujesz. Oczywiście sama idea jest do obronienia, ale argument cienki jak skóra na parówce.

Poza tym mówi że nie ma lepszego pomysłu - to jest mało pomysłowy, bo zaraz mówi o problemach w ewakuacji. Czyli mamy scenariusz:
- zagrożenie jest ponad możliwości armii
@huncwot_: odpowiadam na dwa ostatnie pytania

Czy Ukraina zniewoliła mężczyzn?
- oczywiście, że tak i są uwięzieni na terenie Ukrainy bez możliwości ucieczki, współczucia, bo mają #!$%@?

Czy w związku z tym należy się wsparcie Ukrainie, której "reżim" zniewala mężczyzn?
- oczywiście, że tak, bo biją Ruskich. Jakby ruskich biły afrykańskie plemiona, które przy obrzezaniu wycinają dziewczynkom łechtaczki i nawet byliby kanibalami to też warto byłoby ich wspierać w walce z
wspólny chodniczek


@pss8888: Nie zgadzam się z jego argumentacją do końca ale ten chodniczek akurat to przenośnia. Idąc na wojnę nie walczysz za polityków tylko za wspólne jakieś dobra i systemy, idee które wypracowało społeczeństwo, za rodzinę, przyjaciół itd.
@huncwot_: Zapomniał jeszcze wspomnieć o argumentach, że olaboga fala, kręcenie wora bo tak widziałem na filmie z PRLu
@Gumaa: życie w Polsce jest do dupy w wielu aspektach, ale alternatywą jest jeszcze gorsza "wspólnota". Wybory w 2015 uczą, że może być dużo gorzej niż się wydaje.