Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jmuhha: zwykł "robol" po prostu nie wywalam kasy na głupoty, zyje z dziewczyną wiec łatwiej oszczędzać, a otrzymanie kredytu na dom to łatwizna i przy moich zarobkach jeszcze z 2 mieszkania bym mogl utrzymać.
Po prostu kombinuje, najtrudniej bylo dostac pierwszy kredyt, teraz juz pestka i co rok- dwa lata planuje kupować mieszkanie, a ze cena najmu to 2-3x cena miesiecznego kredytu niedługo bede mógł przestac chodzic do pracy i zyc
@jmuhha: Odpowiem na Londyn, który jest bańka w UK.
- #!$%@? drogo jeżeli chodzi o nieruchomości, w szczególności fajne dzielnice bez patologii
- świetny transport
- różnorodność kulturalna, możesz zwiedzić cały świat kulinarny i nie tylko bez podróżowania po świecie
- fantastyczne rozrywki kulturalne
- problemy z nożami, mniej więcej co tydzień a często nawet częściej ktoś zostaje zabity nożem
- problemy z gangami, niektóre dzielnice borykają się z młodociana gangsterską,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja mam na gaz , zwykły boiler gazowy i przed podwyszkami cen celowałem w gazowe ogrzewanie bo było taniej, teraz wybrał bym dla siebie chyba elektryczne bo mozesz kazdy pokoj z osobna w łatwy sposob ogrzewac (nie martwisz sie o boiler ktorego ewentualna wymiana jak sie zepsuje to 2-5k w zaleznosci jakiej mocy) w swoim domu gdzie mam gazowe musiałem kupic osobne zawory na wifi zeby to moc robić bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: z minusów to domy budowane przez upośledzonych, rozumiem wsparcie dla wykluczonych ale #!$%@? chociaż projektant mógłby być sprawny intelektualnie xd okna otwierają sienna zewnątrz, ocieplenie nie istnieje, masa debilnych rozwiązań absurdalnych dla Polaka xd
Jedzenie w sklepach, jakośc tragiczna smaku brak, trzeba płacić trochę więcej + korzystać z polskich sklepów chyba że lubisz sól i ocet. Zapomnij o dobrym chlebie.

@Bertoos: to że masz jakieś uprzedzenia na tle rasowym
@jmuhha: Burdel na ulicach (ogólnie nieporządek), ruch lewostronny, niebezpiecznie, dużo akcji typu murzyn w metrze wali krechę na legalu, albo palenie cracku nad kanałem w biały dzień bez przyczajki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perloooo: Boję się kogoś kto ma problemy w przestrzeganiu prawa i porządku. A niestety w krajach zachodnich bardzo duży problem w tym zakresie mają imigranci. Syf na sylwestra w Berlinie robili Azjaci z dalekiego wschodu? Może rodowici Niemcy? Niepisz do mnie więcej zaślepiony fajnopolaku.
@jmuhha: Pociągi prawie zawsze spóźnione albo przeładowane ludźmi że trzeba stać w korytarzu pod kiblem niczym w pociągach w Polsce za komuny. Autobusy też opóźnione, dworce kolejowe i autobusowe stare i zaniedbane (często w Polsce widziałem lepsze). Council tax - porażka, nawet gdy mieszkasz sam to ze zniżką oddajesz minimum ponad stówę miesięcznie i tak naprawdę nic z tego nie masz. Mnóstwo pijanych i naćpanych bezdomnych co z każdej strony wyciągają