Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1293
Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia tik-tikow, dla młodego Wani zakaz wyjazdu z kraju i czyszczenie min.

Chłopak zamiast chodzenia na piwo z kumplami będzie do końca życia oszpecony, nosił worek stomijny i być może dostanie kosztowne implanty, które częściowo przywrócą wzrok.

Zmuszanie mezczyzn do zostania w kraju jednocześnie pozwalając wyjechać młodym kobietom to jest skandal..

Źródło: https://twitter.com/IAPonomarenko/status/1610970404805279744?t=nAlffF9Kyifo821Wioar-A&s=19

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn
pablo397 - Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia...

źródło: comment_1672989715EIMyG0RuvMnDkFjBKjk74t.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
Ale ludy wschodu takie jak Ukraina czy Polska, zostały wychowane w matriarchacie, gdzie kobieta jest święta a chłop to mięso armatnie.


@pablo397: zostały też w ciekawy sposób ogłupione bo chcą by bezdzietni walczyli podczas gdy oni nie mają czego bronić a ci z dziećmi już mają... swoje dzieci
  • Odpowiedz
@Prusti: "madrzy ludzie nie biora fizycznego udzialu w wojnach, walczy i ginie wylacznie plebs, oczywiscie pod pozorem "patriotyzmu". To nie sredniowiecze, gdzie za zaslugi na polu walki otrzymywales ogromne gratyfikacje. Obecnie kazdy ma w dupie w jakim kraju i "pod czyim butem" mieszka, liczy sie poziom zycia. Ale nie zamierzam cie przekonywac"

Po pierwsze nie każdy ma to w dupie bo są różne nastawienia. Po drugie nastawienie może się w każdej
  • Odpowiedz
W Izraelu już dawno to rozwiązano.


@pablo397: Z wiekiem coraz bardziej doceniam rozmaite rozwiązania praktyczne zastosowane w Izraelu. Jeszcze żeby tych upierdliwych chasydów czy jak im tam zepchnęli na absolutny margines, to byłby git.
  • Odpowiedz
Dam sobie rękę uciąc, że na zapleczu zawsze znajdzie się dla nich praca - pomoc przy rannych, logistyka czy choćby służba wartownicza.


@pablo397: Aha czyli wypychamy kompetentnych chłopaków do okopu, bo dziewczyny nie będą sobie rączek brudzić. Proponuje od razu parytety na stanowiska dowódcze wprowadzić.
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: Mam wrażenie że podejście młodych ludzi do obrony kraju to robota ruskiej agentury. Wpłynąć tak na ludzi, by nie czuli potrzeby ochrony kraju. Generalnie to idealne dla takich np. ruskich, poprzez agenturę tworzyć w europie kraje w których są małe armie zawodowe bez powszechnej mobilizacji bo wszyscy zdolni do walki #!$%@?ą sobie zagranicę, czyli armie którą można zalać i zmasakrować własnymi mobikami, bezbronne kraje europy.
  • Odpowiedz
@Pabick: jestem osobą na tyle inteligentna, że mam swoje zdanie na ten temat, niezmienione od wielu lat. Ale dzięki za ułożenie mojemu rozumowi, bo jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty, to znaczy że ruski troll albo wpływ ruskiej propagandy.

Ja nie mam czego bronić, nic mnie z tym krajem nie łączy, kasę mam w banku. Nie mam ani jednego powodu żeby tracić zdrowie na rzecz obrony kraju. Od tego jest
  • Odpowiedz
zmiany schematow myslowych wymagaja czasu, a wojna, czy tam konflikt nie jest dobrym miejscem do tego


@BladLogiczny: Czyli przez cały czas życia w pokoju nie mogłeś zmienić swojego mentalu, więc szukasz wymówki w konflikcie którego nie ma (u nas) xD
  • Odpowiedz
@Pabick: poza tym co ty wypisujesz. Polska jest w NATO, dadzą sobie radę beze mnie. A jak nie? To trudno, co mnie to obchodzi. Z tego co wiem, nie ma potrzeby bycia patriota. Prędzej bym walczył za USA niż za jakąś Polskę, która ideowo jest lewackim katostanem, w którym nikt nigdy nie liczył się ze mną i moim zdaniem. Krajem w którym jestem dojną krowa a celem mojego życia jest płacić
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: Jak wybuchnie wojna to #!$%@? do Niemiec, jak nie dadzą rady Polacy to gdzie dalej #!$%@?? do Francji? Niemcy nie dadzą rady i dalej będziesz sobie #!$%@?ł?
  • Odpowiedz
@pablo397: hehe ostatnio mi koleżanka powiedziała, że chciałaby mieć tak łatwo w życiu jak mężczyźni. Potem jak podyskutowaliśmy, m.in przytoczyłem ten argument, że 18 letni Ivanek który ledwo co potrafi pielmieni ukulać musi zostać jako mięsa armatnie, a Ivanka skacze po bolcach polskich sebów poznanych na tinderze, powiedziała mi "ale tak było zawsze - mężczyźni szli na front, idą i będą"

  • Odpowiedz
@DannyDragon: Chodzi o to, że one są święcie przekonane, że dalej zły patriarchat je uciemięża, że facetowi żyje się łatwiej, bo gdzieś tam jest dyrektor-facet i baba też mogłaby być dyrektorem, bo one takie przykłady rozpatrują. Dyrektorem kopalni mogłyby być i chcą wakatów dla kobiet, ale o wakaty górników już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wybuchnie wojna to #!$%@? do Niemiec, jak nie dadzą rady Polacy to gdzie dalej #!$%@?? do Francji? Niemcy nie dadzą rady i dalej będziesz sobie #!$%@?ł?


@Pabick: próbowałbym raczej do Stanów Zjednoczonych. Średnio uśmiecha mi się życie na zachodzie Europy, gdzie Polaków traktuja jak śmieci albo upośledzonych sąsiadów.
  • Odpowiedz