Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1293
Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia tik-tikow, dla młodego Wani zakaz wyjazdu z kraju i czyszczenie min.

Chłopak zamiast chodzenia na piwo z kumplami będzie do końca życia oszpecony, nosił worek stomijny i być może dostanie kosztowne implanty, które częściowo przywrócą wzrok.

Zmuszanie mezczyzn do zostania w kraju jednocześnie pozwalając wyjechać młodym kobietom to jest skandal..

Źródło: https://twitter.com/IAPonomarenko/status/1610970404805279744?t=nAlffF9Kyifo821Wioar-A&s=19

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn
Pobierz pablo397 - Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia...
źródło: comment_1672989715EIMyG0RuvMnDkFjBKjk74t.jpg
  • 179
Bo przecież mobiki z przymusu wcale nie giną, są kurde nieśmiertelni. Dalej jej widzisz w tym problemu?


@Nembutal:

Nie widzę, zwłaszcza, że pic rel nie jest mobikiem z przymusu. Tylko bohaterskim obrońcą UA z wyboru.
@Pabick: ake wiesz, ze nie mozna zachwiac demografia? Po drugie mezczyzni maja problem z kobieta jako dowodca, po trzecie wolalbym miec u swojego boku kumpla niz kumpele... wiec przestan sie mazgaic ze nie ma rownouprawnienia w wojsku ...
Ale inni są i też giną, gdy ich rówieśniczki bawią się w najlepsze gra granicą tego kraju trzeciego świata.


@Nembutal:

Widocznie mają taki model patriarchalny. Co Ciebie obchodzi co się dzieje nie w Twoim kraju w tym temacie, przecież to się nie przekłada na sytuację w Polsce?
Zmuszanie mezczyzn do zostania w kraju jednocześnie pozwalając wyjechać młodym kobietom to jest skandal..


@pablo397: zawsze mnie #!$%@? wasz tok rozumowania, bo co gdyby zakazali wyjazdu kobietom byłoby już spoko? No nie. Wyjechać powinni móc wszyscy którzy tego chcą, zostać i nie brać czynnego udziału w wojnie tak samo. A mam wrażenie że główny ból dupy to że kobiety mogą, kiedy nie tu jest problem.
Dam sobie rękę uciąc, że na zapleczu zawsze znajdzie się dla nich praca - pomoc przy rannych, logistyka


@pablo397: ale czemu niby to, a nie czyszczenie min czy kopanie okopów? Chcesz zamienić przywileje na kolejną protezę równości? Albo zróbmy równość w całej jej upiornej dla kobiet odsłonie, albo skończy ten cyrk i ustalmy że równości nie będzie nigdy, bo to się nie sprawdza na niemal jakimkolwiek gruncie.
@pablo397 ale mnie bawi, że ból o to mają tylko wypopki XD wyjdźcie z domu, dosłownie nikogo darcie mordy o służbę wojskową nie obchodzi. Ludzie tu nikogo nie ma XDDD

Moja znajoma ma 2 dzieci i w razie wojny wszyscy musza się stawić, ona, mąż, rodzeństwo XD i nie widzę, żeby jakoś szczególnie przeżywali oprócz tego, że nie wiedzą co by z dziećmi zrobili

Ja też z racji wykształcenia pewnie bym się
Nie kapuje tego typu zarzutek. Czyli jesli walczyliby mezczyzni, kobiety oraz dzieci to wtedy byloby wszystko ok? Nie byloby juz tego typu postow? Bo to ze wojna jest zla sama w sobie to zrozumiale ale to ze podczas konfliktu nie ma oszpeconych kobiet to jest zle? Czy chodzi o to ze kobiety za granica nie siedza codziennie w kosciele modlac sie za zolnierzy? No bo chyba oni walcza po to zeby ich