Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1292
Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia tik-tikow, dla młodego Wani zakaz wyjazdu z kraju i czyszczenie min.

Chłopak zamiast chodzenia na p--o z kumplami będzie do końca życia oszpecony, nosił worek stomijny i być może dostanie kosztowne implanty, które częściowo przywrócą wzrok.

Zmuszanie mezczyzn do zostania w kraju jednocześnie pozwalając wyjechać młodym kobietom to jest skandal..

Źródło: https://twitter.com/IAPonomarenko/status/1610970404805279744?t=nAlffF9Kyifo821Wioar-A&s=19

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn
pablo397 - Dla młodej Tatiany z Ukrainy schronienie na zachodzie i możliwość kręcenia...

źródło: comment_1672989715EIMyG0RuvMnDkFjBKjk74t.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel_je: Wyjechali ci co mieli siano dać na granicy w łape, a zostali ci co żyli od pierwszego do pierwszego. Nawet na takich głupich strimach jak ostatnio było o nich głośno, co kolesie chodzili po tajlandii, w phuket więcej rosyjskiego słychać niż tajlandzkiego xD
  • Odpowiedz
@pawel_je: w Gruzji to samo - rusków od groma, aż ceny tam już jak w PL i mówię to nie wyssane z palca, a info od gruzinów mieszkających w PL, często wracających do swojej rodziny w Kutaisi. Biedni tam nie pojechali i nie żyją na poziomie
  • Odpowiedz
Zwłaszcza do szerzenia kacapskiego defetyzmu.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: o czym ty p--------z chopie, to kacapy zakazały mężczyznom opuszczać ukrainę czy Zełeński?

Ja jestem za równouprawnieniem, skoro jest potrzeba i ruskie zaatakowali to każdy ma bronić kraju a nie rozgraniczamy kto ma tzipę a kto ma fjuta.
  • Odpowiedz
kraju powinni bronić tylko chętni — jeśli są chętni to nie ma problemu, jeśli chętnych nie ma, to najwidoczniej nie ma po co tego kraju w ogóle bronić
  • Odpowiedz
@pablo397: Chłopie, plujesz na bohaterstwo tego człowieka, OCHOTNIKA, on jest dokładnie twoim przeciwieństwem nieruchający przegrywie. Nikt go nie zmuszał, z własnej woli robił to co uważał za słuszne a nie szukał wszędzie winnych i wymówek dla swojego tchórzostwa.

Widziałem kilkanaście wypowiedzi, takich mimochodem, w relacjach z frontu gdzie żołnierze są wdzięczni za to, ze ich dzieci i kobiety są w Polsce czy dalej na zachodzie. W głowie się wam przegrywy nie mieści że ktoś walczy o to aby jego rodzina była bezpieczna..

Weźcie mi powiedzcie dlaczego, nigdy, ale to nigdy nie napiszecie o tym że w Ługańsku i Doniecku dzięki rosji męska populacja niemal zniknęła? Zawsze na tym tagu walcie jak w bęben w Ukrainę a nigdy nie w rosję? W rosji mobilizacja dotyczyła kobiet?
Dlaczego tylko płeć ma być wyróżnikiem a nie religia, czy wiek? Może dzieci czy starców też na front-aby było równouprawnienie? 3 lata, 97 lat a nie tylko młodych byków po
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ledwo sto lat kobiety maja prawa wyborcze, dopierdo niedawno zostaly premierem, a prezydentem jeszcze nie... zmiana jest procesem... co tak czy inaczej nie swiadczy o tym, ze powinny isc na pierwsza linie frontu... dzieci Ty nie urodzisz, a one przeniosa w wiekszosci mniej kg niz mezczyzni, sa slabsze fizycznie i to jest fakt (udowadnia to np sport) wiec dla kazdego jest miejsce, ale odpowiednie dla niego, tak sie zarzadza
  • Odpowiedz
@Pabick: to już nigdzie. Stany Zjednoczone to jedyny kraj w którym chciałbym umrzeć za słuszną sprawę. Poza tym za dużo fantasy i sci-fi się naogladales. Od razu cały świat będzie w ogniu. Właśnie rząd kocha ludzi takich jak żywy - gotowych oddać swoje życie za ich interesy :) szkoda, że jednoczesnie plujesz mi w ryj, nie liczysz się z moimi potrzebami i prawnie zmuszasz mnie do robienia tego samego co
  • Odpowiedz
Jakoś nie czujesz potrzeby ochrony Ukrainy. Przecież to też kraj. Kto na ciebie wpłynął?


@bigos555: zaraz ci powiedzą że ruska propaganda zjadła ci mózg. Ukrainie w ogóle pomagać jako kraj powinniśmy tylko jeśli będziemy mieć z tego jako polska wymierne korzyści w przyszłości.
  • Odpowiedz
@pablo397: Jakby wybuchła wojna w tym kraju to nasrałbym i wbił w te g---o wykałączkę a niej podobizję kaczyńśkiego, morawieckiego i sasina.

Następnie bym wypier*olił z tego kraju jak najdalej (a czekaj.... ja od 11 lat mieszkam za granicą .. xD )

Polecam srać na to
  • Odpowiedz
Zmuszanie mezczyzn do zostania w kraju jednocześnie pozwalając wyjechać młodym kobietom to jest skandal..

@pablo397:
Ostatnio kłóciliśmy się z jedna koleżanek, ona mówiła że kobiety mają znacznie gorzej, bo sa gwałcone.
I że znacznie gorzej jest żyć ze świadomościa, że kiedyś ktoś cię zgwałcił, niz być bez nogi, nosić worek stomniny i być samotnym, bo żadna kobieta go już nie zechce.
I na serio tego broniła ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Przymusowy pobór to barbarzyństwo. Walczyć powinni wyłącznie profesjonalni żołnierze oraz najemnicy.
Wyrwanie z życia i śmierć albo kalectwo tysięcy randomowych facetów "z ulicy" to NIE jest koszt, który powinien ponieść naród aby utrzymać niepodległość.
#niepopularnaopinia ale osobiście jeśli miałbym wybrać pomiędzy oszpeceniem mnie do końca życia a siedzibą mojego okupacyjnego rządu w Moskwie, to wybrałbym to drugie, no chyba, że armia okupacyjna też chciałaby wcielać cywili, to uciekłbym na Zachód
  • Odpowiedz