Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie, korzystacie może z jakiś podkładów do twarzy? Nie chodzi mi o jakiś hardcorowy makijaż, tylko o coś co poprawi wygląd skóry przez co ogólny wygląd twarzy zostanie lepiej odebrany przez płeć przeciwną. Jeśli tak to jaki podkład możecie polecić?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #makijaz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b7287f3aff44a0fb1ac37a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak koleżanka wyżej pisze - podkłady są mocno kryjące, ponadto wymagają umiejętności nakładania. Jeśli zależy Ci na lekkim efekcie wyrównania kolorytu skóry, to kremy tonujące, czyli krem BB (słabsze krycie) lub kremy CC (troszkę mocniejsze, przydatne jak chcesz zamaskować pajączki lub przebarwienia) - one mają tę zaletę, że też pielęgnują, no i wygładzają.

Ja, jako różowa, korzystam tylko z kremów BB, bo dają naturalny efekt, a i stan cery
@AnonimoweMirkoWyznania: makijaz u mezczyzny jest widoczny tylko wtedy, gdy jest źle zrobiony - aktorzy w filmach sa pomalowani i jakoś nikt nie odbiera ich jako zniewiescialych. Ja na przyklad czasem mojemu chlopakowi zakrywam tradzik korektorem. Orientacji jak na razie nie zmienił ;)
Polecam to, co laski wyzej.