Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/69857731/hej-jakis-nowy-scam-czy-jakies-sposob-zlodziei-zon/

Powiem Wam, że nie spodziewałem się takiego zakończenia (od razu uprzedzam bez fajerwerków).
- nie był to handlowiec fotowoltaiki,
- nie pobrało z konta telefonicznego 25zł za impuls,
- nikt nie próbował kupić auta ani sprzedać,


Pan cofając pukną auto, jest pęknięty zderzak przedni. I tyle w temacie, uszkodzenie jest bardzo niewielkie i jeszcze będę się zastanawiał czy zgłaszać to z jego OC. (raczej to zrobie).

Najbardziej mnie dziwi sposób przekazania wiadomości, bez podania powodu kontaktu i sam numer telefonu.
Bo w takich sytuacjach zostawia się odręcznie napisaną wiadomość, a tutaj wydrukowana.

W ramach sporostowania, żona zauwazyła kartkę chwilępo po ruszeniu (a nie po dojeździe do pracy).

  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@adrwas:

I tyle w temacie, uszkodzenie jest bardzo niewielkie i jeszcze będę się zastanawiał czy zgłaszać to z jego OC. (raczej to zrobie).


Daj spokój, szkoda chłopa zniżek skoro to taka pierdoła. Dogadajcie się na kasę i tyle.
  • Odpowiedz
@adrwas: pytanie jak on tą kartę wydrukował na parkingu ( ͡º ͜ʖ͡º) a nie możecie się jakoś dogadać że on zapłaci za tą naprawę?
  • Odpowiedz
@adrwas: za samo zostawienie numeru telefonu bym odpuścił, pewnie nawet byś nie zauważył przez kolejne x miesięcy (sam mam mini wgniote i zauważyłem ją już na tyle grubo po fakcie ze nawet karta 256gb nie pomogła znaleźć winnego)

Ale wiadomo, sam zdecydujesz :)
  • Odpowiedz
@adrwas: gościu ma wydrukowane kartki, które zniechęcają do dzwonienia. Jakby ktoś go przyuważył to nie może powiedzieć, że nie zostawił kontaktu. A to że ktoś nie zauważył stłuczki i nie oddzwonił to nie jego sprawa. 200 IQ XD
  • Odpowiedz
@adrwas: Tak naprawdę to gościu pewnie wrócił się do domu po koszulkę, żeby kartka nie zamokła to już przy okazji wydrukował. Też bym wydrukował bo po co ktoś ma wiedzieć że mam pismo jak upośledzony xD
  • Odpowiedz
@adrwas: ja wożę swój numer na dobrze widocznej kartce, zeby w razie sytuacji w której muszę kogoś zastawić na chwilę, byla możliwość kontaktu zebym przestawił samochód.
  • Odpowiedz