Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BornToDie69: Osobiście tez kupiłem niepotrzebnie mocny komputer, przez rok się świetnie bawiłem, a potem się pozmieniało i stwierdziłem ze sensowniej byłoby naprawić poprzedni komputer (miałem go 11 lat, ale jak go kupiłem tez był ze wszystkim co najlepsze) i po czasie kupić Steam deck co zreszta i tak zrobiłem.
W zasadzie w internecie sporo ludzi kupuje komputer marzeń po to by po czasie zdać sobie sprawę ze jest się na to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Weinbach: Ee tam żadna zazdrość. Jedynie czego mógł bym komuś zazdrościć to monitora 144Hz+. Ale to nawet nie tyle zazdrość co wkurzanie się na przewagę przeciwnika. Mój RX570 i R5 3600 w zupełności starcza do CSa i Warzone 2
@L3gion: weź się rozejrzyj dookoła, nowy fiat pierdzik albo bieda skoda kosztują grubo ponad 100k, chleb po 5zł, wizyta bez kolejki u lekarza 250-300 zł, ceny paliw nie przytoczę. A ty lamentujesz, że elektronika poszła w górę, a kto to kupuje to niewolnik xD
@Atreyu: ja mam "tylko" RTX3070 i mimo ze jestem mega zadowolony, ogralem co chcialem, to widze ze o ile nie ma sie ekranu 4K to ludzie z gtxem 1080 musza sobie spokojnie dawac rade. Nie wspominajac o tym, ze dobrych gier z duzymi wymaganiami wychodzi 0-1 rocznie.
@Atreyu: Graj w Dwarf Fortress, bo niedawno wyszła na Steam. Ta gra była prekursorem / inspiracją dla Rimmingworld´a, Minecrafta i wielu innych gier. Wymaga podobnych poziomów autyzmu co Factorio.
5090 też kupisz bo niewolnika wytresowali jak trza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: było 980Ti, był Titan Xp (zasadniczo 1080Ti), 2080ti przeskoczyłem, był 3090, jest 4090

5090 to najwcześniej za dwa lata ( )