Wpis z mikrobloga

Przecież to over, nie widzę się w tym życiu. Na co ja się łudzę. Nie mam nic i nigdy nic nie będę miał. Nie ma dla mnie miejsca na tym świecie, zbyt bardzo to wszystko #!$%@?. Jestem typem człowieka, który w życiu sobie po prostu nie poradzi. Chciałbym rzeczy wielkich i fascynujących, a stać mnie tylko na szarość, beznadzieję i marazm. Nie pogodzę się z tym nigdy. Widzę przecież, #!$%@?, widzę jakie cechy osobowości i predyspozycje faworyzuje i nagradza ten świat. Nie posiadam żadnej z nich. Moja osobowość, cechy charakteru, wszystko co mnie spotkało - to idealny przepis na magika. Innej opcji nie widzę. Nie wiem, czy wydarzy się to dziś, jutro, czy za rok, ale wiem, że się wydarzy.

Nie chcę żyć.
Nie chcę się męczyć.
Nie chcę na to wszystko już patrzeć.
Po co, jeśli ból sprawia zwykła tylko obserwacja otaczającego mnie świata. Nie muszę oglądać smutnych filmów, słuchać smutnej muzyki, czytać smutnej literatury. Wystarczy, że po prostu obserwuję ludzi.

Uciekać już nie ma gdzie. Tak, uciekać. Ofiary uciekają. Nie można przecież oczekiwać od królika, żeby #!$%@?ł orła. Gdybym był chociaż królikiem debilem i o tym wszystkim nie myślał...

#przegryw #depresja
  • 5