Wpis z mikrobloga

Znajomy ma patowa sytuację. Ma kumpele z którą jest w relacji czysto cielesnej, no krótko mówiąc to słynne #fbw - żadnego uczucia tam nie ma.

No i wczoraj do mnie pisze załamany, że mu się życie zawaliło.

Pytam o co chodzi a ten, że kumpela dzień przed sylwestrem oświadczyła, że jest w ciąży i to od około 8 tygodnii. Dziecko jego bo układ mają taki, że są dla siebie jedynymi partnerami łóżkowymi.
Dodam, że używają prezerwatyw więc to niestety totalna wpadka. Laska zorientowała się bo zaczela się rano czuć mdło.

No i oczywiście formalnością wydawało się dokonanie #aborcja bo nie ma tu żadnej relacji romantycznej a i sama laska twierdziła, że dzieci mieć nie chce. Zorientowała się co i jak z kwestią aborcji i poszła na badanie aby sprawdzić, czy ciąża nie jest pozamaciczna (bo wtedy aborcja jaka jest u nas "możliwa" odpada).

No i jak na usg zobaczyła płód to jej się odwiedziło i stwierdziła, że chce urodzić to dziecko i mimo wszystko oczekuje od kumpla, że podejmie się pomocy w utrzymaniu i wychowaniu dzieciaka.

Teraz kumpel jest w kropce, ma w ogóle jakąś opcje uniknąć bycia przymusowym ojcem? Mieli jasny układ o którym wiedziało też parę osób z grona znajomych którzy mogą o tym poświadczyć tak jak i o tym, że oboje nie planowali dzieci.

#seks
  • 149
@fff112: Nie no przyjaźnią się jakieś 16 lat, wątpię aby go oszukiwała zwłaszcza w takiej kwestii. Tylko słabe jest to, że nagle jej się odwidziało w kwestii dziecka.

Strasznie to słabe zwłaszcza, że kumpel w tym roku planował przeprowadzić się do Norwegii i już w ubiegłym roku zaczął pewne sprawy w Polsce zamykać.

@keinam: tzn może nie uznać i co wtedy, od razu jest zwolniony z odpowiedzialności?

@franaa: Skyn
@josedra52: No sorry ale... jak wkładasz penisa w c...ę to jeśli nie jesteś totalnie niedojrzałym nastolatkiem (wiadomo, jak i o czym się myśli w takim wieku) to raczej wiesz, że mogą się z tego wziąć różne rzeczy a przede wszystkim nowy człowiek.
Ja już ktoś zmajstruje to niech bierze odpowiedzialność, także finansową za drugiego człowieka, którego przyjście na ten świat spowodował.

Tu się nasuwa pytanie - czy warto kompletnie bez uczuć
i kończył w środku w prezerwatywie?


@kartynastol: No i co w tym dziwnego?

Ty jesteś słaby i niedojrzały. Co to za #!$%@? tekst.


@ggggunit: Umowę to jest rozwalanie życia drugiemu człowiekowi.

@DocentMarzanek: No dla mnie też taki seks wydaje się być wybrakowany ale w sumie to nawet tak nie próbowałem bo bez uczucia nie byłbym w stanie tego robić ale nie kazdemu też takie uczucie jest potrzebne aby czerpać
@ggggunit: tutaj chyba istotnym pytaniem jest to, czy rozmawiali na ten temat wcześniej, czy dopiero po fakcie.
Jeżeli rozmawiali wcześniej i zmieniła zadanie, to trochę kiepsko z jej strony, ale ze względu na to, że koniec końców to jej ciało, to w pewnym sensie jestem w stanie to zrozumieć..
Jeżeli natomiast nie, to jest idealny przykład pokazujący czemu jednak powinno się to robić :)
@ggggunit: tym bardziej poważnie powinno się traktować zapewnienie podjęcia określonej czynności przy wystąpieniu hipotetycznej sytuacji (jeżeli oczywiście taka rozmowa została odbyta).
Niemniej jednak jest to bardzo ciężka sytuacja i nie dziwi mnie zmiana decyzji (mimo tego, że jak sama określiłaś, nie zrozumiałbym tego :)).