Wpis z mikrobloga

oczywiście, depresja dotyczy tylko popularnych i bogatych. Pracujących w sklepie już ona nie dotyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@manualnyautomat: przecież to Ty robisz fikołki xD
Nigdy nie powiedział że depresja nie dotyka zwykłych ludzi, tylko że artyści obowiązkowo powinni chodzić na terapię. Ale widzicie szansę na aferę i heja, jazda z tematem
@manualnyautomat: jak ja nie lubię takiego kolorowania tekstu jak w podstawówce: "powiedział jaślanin". Czy to że jest z Jasła to coś, co go tak bardzo wyróżnia i opisuje, że warto o tym wspominać? Czy po prostu pani redaktór potem będzie podkreślać czerwonym długopisem powtórzenia, więc trzeba było napisać coś innego niż "Rafał"?
I jak ktoś nie jest skupiony na całym tekście, albo go cytuje, to się potem człowiek zastanawia "kim jest
żal mi dupe ściska jak go widzę teraz szczerze mówiąc. byłam jego wielką fanką od 2017, w 2019 byłam na jego koncercie, który był po prostu magiczny, a od 2020/2021 jego wizerunek w moich oczach poleciał na łeb na szyje. nie mogę patrzeć jak typ poddał się takiej komercjalizacji, że głowa mała, współpraca z makiem opatrzona hasłem bal u Rafała sprawiła, że na jego widok chce mi się już rzygac, a tym