Wpis z mikrobloga

Też macie czasem tak, że widzicie czyjś wpis/komentarz, klikacie "odpowiedz", produkujecie się na kilkanaście linijek cudownego besztu, wylewacie swoją furię, a potem myślicie: "aaa, #!$%@?" i zamykacie zakładkę bez wysłania czegokolwiek?

Bo ja tak mam często :F

#buldupy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snicer: Ej, też tak mam. I faktycznie mam problem z podejmowaniem decyzji, im prostsza, tym trudniej mi ją podjąć (w stylu "gdzie idziemy na obiad").
  • Odpowiedz
@snicer: taktyk, wołaj jak rozwiniesz wypowiedź, też tak mam.

PS. sprawdzam też 10 razy czy na pewno wyłączyłem żelazko, gaz, zamknąłem drzwi itp. jeśli to ma znaczenie
  • Odpowiedz
@broareyoumad: Psychotrop jak psychotrop. Alkohol robi gorsze spustoszenie. Nie lubię takiego określenia, bo źle się kojarzy, a praktycznie wszystko co wpływa na mózg jest psychotropem (kawa, herbata, yerba mate, alkohol, fajki, itd.). Generalnie są psychotropy i psychotropy. Np. leciutkie jak trazodon ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Trazodon ) i silniejsze jak paroksetyna lub neuroleptyki. Wszystko to jest, aby pomagać ludziom.
  • Odpowiedz
@snicer: jasne, masz rację - nie używam tego słowa jako określenie czegoś złego - w końcu wszystko jest dla ludzi, w odpowiedniej dawce.

Studiujesz coś powiązanego, że akurat wiedziałeś o tej abulii?
  • Odpowiedz
I pewnie na co dzień masz problem z podejmowaniem szybkich decyzji. Zgadłem?


@snicer: Zimny odczyt - sztuczka wróżbitów. Każdy mógłby odpowiedzieć twierdząco na to pytanie, a jednoznacznie zaprzeczyć trudno.

Ja często rezygnuję z wysłania komentarza, bo domyślam się, że bzdury na które odpowiadam mógł napisać tylko wyjątkowy idiota albo troll i produkowanie się nie ma sensu, bo żadna sensowna dyskusja z tego powstać nie może.
  • Odpowiedz