Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000: kurla, po 29 latach dowiedziałem się że jest taki ktos jak androlog i że on się facetami zajmuje tak jak ginekolog babami... myślałem że facet to do rodzinnego albo urologa tylko chodzi i nie mamy kogos specjalnego od nas xD

@FueGo: w oryginale był urolog ale on też ma pacjentów kobiety więc zamieniłem na androloga (czyli faktycznie ginekolog dla mężczyzn)...
@szybki_zuk oczywiście ze istnieją. Dalej leczy je jeden z tych dwóch lekarzy w zależności od tego które cechy są silniejsze. I dalej odbywa sie to w obszarze maksymalnym dwóch płci. Chodzi o tych którzy w tym obszarze nie chcą sie poruszać i wymyślają płci różne od męskiej/żeńskiej/mieszanki tych dwóch. I te osoby leczy psychiatra. A przynajmniej powinien. They/bunny/i inne wysrywy. O takie osobniki chodzi. Nie łącz ich z interplciowoscia bo nie ma
Dalej leczy je jeden z tych dwóch lekarzy w zależności od tego które cechy są silniejsze.


@Ziutek_Grabaz: No tak. I niczego to nie dowodzi.

I dalej odbywa sie to w obszarze maksymalnym dwóch płci.


@Ziutek_Grabaz: Rzeczywistość jest niezależna od tego jaki system ochrony zdrowia opracują ludzie. To nie jest żaden argument. Z resztą nikt nie mówi, że spektrum płci nie jest rozpięte między 2 biegunami.

Chodzi o tych którzy w