Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
Helo dobre Mirki. Życie mnie zweryfikowało, a raczej dziewczyna i po 9 latach wyleciałem z mieszkanka. Ogarnąłem sobie cudem kawalerkę w niezłej cenie tylko wstyd mi spać na materacu. Może ktoś ma sofę rozkładana za flaszkę? ¯\_(ツ)_/¯ #warszawa #kiciochpyta #pomocy
Pobierz voroshmitov - Helo dobre Mirki. Życie mnie zweryfikowało, a raczej dziewczyna i po 9 ...
źródło: comment_1672734104zrieKZWdo6mCVVeiMJ2HaS.jpg
  • 108
@voroshmitov: Wyleciales z jej mieszkania czy ze swojego? Jeśli wynajmowaliscie wspólnie na kogo jest umowa? Mam nadzieje ze nie jesteś głupi żeby w takim przypadku jeszcze jej za to płacić

Wszystko się ułoży.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xzxzz: w ogóle nie spodziewałem się że tyle osób odpisze. W sumie teraz myślę czy faktycznie nie zostawić sobie tego materaca jak pisze wiele osób że lepiej spać niż na sofie. A w którym kierunku od Warszawy te 60km so Ciebie? I dlaczego rozdajesz tyle gratów?
@voroshmitov: Mam ramę do łóżka 1 os, wiec może pasowalby rozmiar. Mieszkam w domu jednorodzinnym, który sprzedaje za jakiś czas i nazbierało mi się trochę niepotrzebnych mebli po czasie. W stronę Łodzi autostrada