Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #dzieci #zwiazki #pytanie #humorobrazkowy

Jak to jest że wszystkie zwierzęta na Ziemii jak są małe są szczególnie słodkie aż chce się je przytulać , głaskać, dmuchać i chuchać a człowiek jak jest mały to jest do obrzydzenia ohydny?
To jest główny powód dla którego wolę kupić sobie psa niż patrzeć codziennie na te mega przebrzydłe walące w pieluchy bachory.
Całe szczęście że mamy blisko do Niemiec czy Czech #pdk

Walnij_Kielona - #logikarozowychpaskow #dzieci #zwiazki #pytanie #humorobrazkowy 

...

źródło: comment_167273042404G3EvG7pQhYsiDG10BARo.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Jin: raczej chodzi o to, że kotki i pieski rodza się bardziej rozwinięte i szybciej dojrzewają, bo muszą. Ludzkie młode rodzi się za szybko, bo inaczej nie opuściłoby ciała matki. Rozwój kontynuuje już po narodzinach, a i tak on dość powolny w stosunku do innych gatunków. Ot, problem dużego mózgu i wyprostowanej postawy.
  • Odpowiedz
@ciemnienie:

Hm. Ma sens. Mam dwulatka w domu i on dopiero od niedawna sprawia wrażenie uroczego. W pierwszej fazie rodzicielstwa zauważałem mocno, że to instynkty sterowały moim zachowaniem.
  • Odpowiedz
@Jin: to z twojej perspektywy, ok. Z perspektywy lwa pożerającego lwiatka, żeby wywołać ruje i zapłodnić samice, nie są one słodkie, choć ludziom wydają się śliczne. Po prostu chodzi o rozwój i szybsze dorastanie, ogarnianie się, bo tego wymaga środowisko. Ludzie nie musza się tak spieszyć. No i generalnie wszystko jest kwestia gustu i dzieci mają różna urodę.

@costusmierdzi: po bandzie xd Kiedyś kocur moich rodziców obszywal wszystko dookoła i
  • Odpowiedz
@yeloneck: chopie, ja nie będę forsować, jak bardziej ci się podobają małe kotki. Twoja sprawa, jednak one w swej fizjologii są takie same, jak inne małe ssaki, tylko niektórym się wydaje że kocia kupka jest jakaś wyjątkowa.
  • Odpowiedz