Wpis z mikrobloga

@sqlserver: znam cię od 15 minut i już mnie mocno #!$%@?, mimo że naprawdę nie mam złych intencji i trzymam kciuki żeby ci się ułożyło, jeśli w realu się podobnie zachowujesz to uwierz mi na słowo że jesteś mega irytujący i nie chciałbym z tobą mieć nic wspólnego .Twoje wykształcenie czy praca nie mają z tym nic wspólnego

i tak wiem lepiej ilu masz obcokrajowców w grupie, bo czytam twoje posty
@sqlserver: i ci w innych grupach nie mają partnerek, żadnych znajomych od 17 lat i są wykluczeni przez społeczeństwo i #itpill tak jak ty? chciałbym poczytać więcej o tym zjawisku, swoją drogą nie ciekawi cię to że jesteś jedyną osobą która się z tobą zgadza, a cała reszta branży it ma odwrotne odczucia i czują się szanowani?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sqlserver: Może i trochę racji w tym odrzuceniu masz ale to jest prawda jedynie wtedy gdy zaczynasz komuś spoza IT dokładnie opisywać swoją pracę. IT nikogo, poza ludźmi w nim pracującymi nie interesuje w takim stopniu by chcieć o tym słuchać czy nawet to rozumieć.

Próbuj rozmawiać o czymś innym niż IT to nie będziesz miał tego problemu.
Myślisz, że chemik czy fizyk lub matematyk rozmawia o swojej codziennej pracy z
@m0rgi zakładasz z góry, że rozmawiam z kimś o It.
Ja o It z nikim nie rozmawiam, mam zasadę, że z nikim nie rozmawiam o pracy, dlatego właśnie, że jej nie cierpię.
Nawet terapeutce nie powiedziałem ani słowa poza tym, że pracuję w IT i uważam się z tego powodu za śmiecia.
@sqlserver: Zmieniałeś firmy? Jeśli tak to może po prostu to nie dla Ciebie i trzeba zmienić branże. Jeśli faktycznie praca tak bardzo Cię niszczy to trzeba #!$%@?ąć w #!$%@?. Zdrowia nie kupisz.
PS Szczerzę mówiąc podejrzewam, że mocno sobie wmawiasz, że ludzie Cię źle traktują. Odczytujesz coś między wierszami co nigdy nie było intencją nadawcy. Ale to w sumie bez znaczenia, jeśli lekarze i leki nie pomagają to jak wyżej trzeba
@sqlserver: To ja mam odwrotnie. Gdy pracowałem poza It czułem się strasznie niedowartościowany, a gdy lata temu zacząłem pracować w głupim serwisie komputerowym momentalnie nabrałem pewności siebie.

I ok czasem ktoś mnie nazwie frajerem i nerdem albo złodziejem bo zarabiam na klikaniu w komputer. No ale kurde, lew nie przejmuję się opinią owiec ( ͡ ͜ʖ ͡)