Wpis z mikrobloga

@Janusz_Prawdziwy, ruski troll zamieścił post i nie mogę nawet go komentować.

Ale spokojnie onuco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczesna narracja banderofili do złudzenia przypomina żałosne próby Niemców w 1944/45 roku nakłonienia Polaczków do wspólnej walki przeciwko "azjatyckiemu" bolszewizmowi - wtedy naziści chcieli, żebyśmy ot tak zapomnieli o Oświęcimiu, Treblince czy Intelligenzaktion, a teraz nas zmuszają do wyrzeczenia się pamięci o rzeziach kozackich i zbrodniach galicyjskiego szowinizmu.


Naziści napadli, Rosja napadła. Naziści mordowali, Rosja morduje. Naziści niszczyli miasta, Rosja niszczy miasta. Naziści torturowali, Rosja torturuje. Naziści mieli swoją "misję", Rosja ma swoją.

To się nazywa projekcja, jak oskarżasz kogoś o coś totalnie z dupy, to znaczy, że sam tak robisz.

To Rosję należy przyrównać do hitlerowców. Rosja robi dokładnie tak samo.

#rosja #wojna #ukraina
  • 15
@manjan Jak się nie da zaprzeczyć widocznej na zdjęciach rzeczywistości, to się zaczyna #!$%@? o Rosji, tyle że obalasz własnego chochoła, bo ja nigdzie nie pisałem, że Rosja jest w porządku czy że ją popieram. Dla mnie banderyzm niespecjalnie różni się od czarnosecinnego szowinizmu rosyjskiego z początków XX wieku, tyle że ostatni ma w Polsce słusznie złą opinię - a nad wybielaniem pierwszego kijowska agentura usilnie w Polsce pracuje, czego jesteś dowodem.
@manjan Tacy jak ty pracują. Przypominam, że Sowieci to także Ukraińcy i nie to samo, co Rosjanie.
W przeciwieństwie do nacjonalizmu ukraińskiego istotą nacjonalizmu rosyjskiego nie jest antypolonizm (często tam występuje, ale nie jest najważniejszym elementem).
@Janusz_Prawdziwy: przypominam, że sowieci to TYLKO I WYŁĄCZNIE ROSJANIE, reszta narodów była zniewolona. Decyzję o wszystkim, co nam wyrządzili podejmowali ROSJANIE. w dupie mam, że w "związku" były inne podbite narody.

i zacznijmy od tego, że gdyby nie Rosjanie, to ZSRR pewnie nie byłoby dla nas wrogiem.

winni są tylko i wyłącznie Rosjanie.
@Janusz_Prawdziwy: stolicą ZSRR była Moskwa. Jedynym beneficjentem ZSRR byli Rosjanie, nawet widać to po dzisiejszej tęsknocie starszych ruskich za ZSRR.

Możesz mnie wyzywać jak chcesz, od ukrtrolli czy czegokolwiek, ale najgorsza propaganda ruska nie zmieni faktu, że ten "naród" (ciężko narodem nazwać miks słowiańsko-ugrofińsko-mongolski) jest wrzodem na kuli ziemskiej.
@manjan Och, czyżby? W takim razie chyba ukry zwróciły już Czerniowce Rumunom, Użhorod Słowakom/Węgrom, a Lwów nam (Krymu szczęśliwie nie musieli, bo Rosjanie wzięli sobie sami), bo przypominam, że gdyby nie Sowieci, to żadne z tych miast nie byłoby "ukraińskie".
@Janusz_Prawdziwy: a co mieli zrobić? jak się uwolnili od Rosjan ich państwo było tak wyżyłowane przez pijawkę, jaką jest Rosja, że ostatnią rzeczą, która rozsądny człowiek zrobi to zmiana granic.

generalnie gdyby naród rosyjski przestał istnieć, to nie dość, że wszystkim żyłoby się lepiej, to jeszcze świat nic by na tym nie stracił.