Wpis z mikrobloga

@Mystoo: @adhsklusljhagxnki: coś w tym musi być ja mam nie wiele większego #!$%@? z Max 18cm i to jak jest w #!$%@? duże ciśnienie.
Ale nigdy łaska mi nie powiedziała że mam małego, może teksty w stylu wystarczający leciały, ale rzadko. Ooglnie jak się pytałem. Lasek czy była z chłopem co miał większego to tak średnio potrafiły jednoznacznie stwierdzić, raczej mówiły że mniej więcej takiej wielkości jak mój (nie ukrywajmy
@acan123: też nigdy nie usłyszałem żeby była ze mną lipa w łóżku, ale mimo to słyszałem, że mam małego. teraz jak o tym pomyślę, to może być to też sprawka tego, że niektóre tępe, nieudolne szmaty nie potrafiły mnie tak podjarać żeby mi stanął na maxa i widziały go tylko w półerekcji, ale w sumie słyszałem też że mam małego od tych które widziały go napompowanego na maxa, więc sam nwm
@Mystoo: na prawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo każdy jest inny, ty nie będziesz taki jak ja, ani też wszystkiego kobiety jednak ni esa takie same chociaż maja wiele podobnych zachowań.
Tak jak wyżej kolega @pieczony_szczur_z_ogniska: napisała, że każda łaska mówi że masz małego żeby Ci #!$%@? ego, to dziwne bo ja tego nigdy nie usłyszałem, ale potrafię sobie wyobrazić sytuacje że casanova chwali się wielką pala idzie z
@Mystoo: a i zapomniałem się rozwiesc Jeszce nad głębokościa cipek haha te są na prawdę różne, niektóre głębokie inne płytkie niektóre ciasne aw niektore wsadzić cała dłoń to mało.
Osobiście większość moich Lasek miała takie cipki że czułem że wchodzę do końca i w sumie odbijam się od ściany ( to właśnie problem dużych #!$%@?, jak #!$%@? takim długim #!$%@? na Maxa w jakąś kość w cipce to ci się z