Wpis z mikrobloga

niby średnia długości penisa w polsce to 14,5cm, a mój pen ma 16,5cm a jednak większość kobiet co zaliczyłem mówiły później, że mój penis jest "mały" albo co najwyżej "wystarczający", może mi ktoś to wytłumaczyć???
#przegryw #kiciochpyta #seks #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo: @adhsklusljhagxnki: coś w tym musi być ja mam nie wiele większego #!$%@? z Max 18cm i to jak jest w #!$%@? duże ciśnienie.
Ale nigdy łaska mi nie powiedziała że mam małego, może teksty w stylu wystarczający leciały, ale rzadko. Ooglnie jak się pytałem. Lasek czy była z chłopem co miał większego to tak średnio potrafiły jednoznacznie stwierdzić, raczej mówiły że mniej więcej takiej wielkości jak mój (nie ukrywajmy nikt nie ma cm w oczach) może z 2 razy mi łaska powiedziała że była z chłopem co miał delikatnie większego #!$%@? od mojego.
I co dalej to i tak nie zmienia faktu. Każda z Lasek chciała wrócić później do mnie na sex więc czy miały większe #!$%@? czy mniejsze i tak nawet po rozstaniu leciał tekst ale wyruchaj mnie ten ostatni raz.

I teraz słowa mojej koleżanki apropo jej 2 ostatnich związków czyli powiedzmy ostatni rok.
To 2 małe #!$%@? coś w granicach 13cm (łaska lubi duże takie po 20cm)
  • Odpowiedz
@acan123: też nigdy nie usłyszałem żeby była ze mną lipa w łóżku, ale mimo to słyszałem, że mam małego. teraz jak o tym pomyślę, to może być to też sprawka tego, że niektóre tępe, nieudolne szmaty nie potrafiły mnie tak podjarać żeby mi stanął na maxa i widziały go tylko w półerekcji, ale w sumie słyszałem też że mam małego od tych które widziały go napompowanego na maxa, więc sam
  • Odpowiedz
@Mystoo: z technikami to nie wiem ale zaraz ci odpowiem jak to u mnie , mniej więcej wygląda czy wyglądało bo to będzie trochę pisania podejrzewam więc z pół godziny mi zejdzie, zajaram i ci odpisze.
  • Odpowiedz
@Mystoo: na prawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo każdy jest inny, ty nie będziesz taki jak ja, ani też wszystkiego kobiety jednak ni esa takie same chociaż maja wiele podobnych zachowań.
Tak jak wyżej kolega @pieczony_szczur_z_ogniska: napisała, że każda łaska mówi że masz małego żeby Ci #!$%@? ego, to dziwne bo ja tego nigdy nie usłyszałem, ale potrafię sobie wyobrazić sytuacje że casanova chwali się wielką pala idzie z łaska do łóżka łaska patrzy i widzi 18cm i co myśli? No #!$%@? #!$%@? jak każdy a miałabyc wielka pala! Wtedy #!$%@? i oszukana że wielkiej paly nie ma to może powie że masz małego.

Natomiast jeśli chodzi o moje techniki , przedewszystkim ja nie mam większych oporów przed niczym, tzn no nie lubię jak łaska pluje mi na #!$%@? :) ale zaczynając od początku ja już w wieku 16 czy 17 lat miałem powiedzmy pierwsza poważna dziewczynę z którą się wszystkiego uczylismy ja byłem prawiczkiem ona dziewica i ogarnialismy sobie wszystko od zera, tylko nie tak jak Bóg przykazal tylko lecielismy już na grubo walenie po mordzie duszenie z dupy do buzi ruchanie wszędzie w kinie przy ludziach wlozach w pubach gdzie ludzie byli obok robienie loda na środku drogi koło rynku no takich kwiatków było mnóstwo, to były czasy szkolne oczywiście w momencie kiedy ja po kilku godzinach #!$%@? szedłem do szkoły cały #!$%@? w soczkach z cipki wpadłem do szkoły i słuchałem jak to moi rówieśnicy maja w planie na weekendzie powachac cipke. A ja w tym czasie myślę żeby czasem nie dotknąć mojego #!$%@? bo mi zaraz odpadnie.

Tak więc jakby nie patrzeć ten małoletni związek ukształtował mnie
  • Odpowiedz
@Mystoo: a i zapomniałem się rozwiesc Jeszce nad głębokościa cipek haha te są na prawdę różne, niektóre głębokie inne płytkie niektóre ciasne aw niektore wsadzić cała dłoń to mało.
Osobiście większość moich Lasek miała takie cipki że czułem że wchodzę do końca i w sumie odbijam się od ściany ( to właśnie problem dużych #!$%@?, jak #!$%@? takim długim #!$%@? na Maxa w jakąś kość w cipce to ci się
  • Odpowiedz