Wpis z mikrobloga

@acan123: możesz jakoś bardziej opowiedzieć jak wygląda twój seks? jak długa jest i jak wygląda gra wstępna oraz samo rżnięcie? jaka jest twoja najlepsza metoda doprowadzania kobiety do orgazmu?
@Mystoo: no to tak jak mniej więcej powiedziałem z każdą łaska było inaczej. Z jedną była długa gra wstępną i mizianie po pupciach a z inną po minucie ostre rzniecie bez #!$%@? w kotka i myszkę. To zależy od tego jaki macie vibe między sobą, ja się ogólnie dostosowuje, jeśli łaska chce się ostro rznac to ok jka chce się najpierw pomiziac toteż ok.
Jeśli chodzi o standard grę wstępną to
@acan123: Ile w twoim przypadku laskom zajmuje pierwsze dojście? Ja co prawda miałem i nadal mam tylko jedną partnerkę seksualną i niezależnie od gry wstępnej średnia dla niej to +-30 minut penetracji, a sam oral jej nie jara i ile bym nie lizał to nic z tego. A jak wiadomo chłop nie koń, tym bardziej, że ja jestem krótkodystansowcem i trochę mnie boli fakt, że rzadko kiedy jestem w stanie zadowolić
@iksboks2017: powiedzmy że miałem w życiu z 5 poważnych związków( liczę te minimum rok).
W 3 przypadkach jak było duże ciśnienie u łaski to ten orgazm pierwszy był jakoś w ciągu 15 minut, ale to były łaski które na prawdę mogły sobie dochodzić jak chciały bez żadnych oporów.
Natomiast teraz ta z którą jestem no to jak po tygodniu bez orgazmu to minetka z pół godziny i sobie dojdzie, tyle że
@iksboks2017: a już nie mogę edytować. Przypomniało mi się że w sumie moja obecna dochodzi ta minetka, ale ten orgazm też jest mocno posiłkowany zabawa sutkami, co chyba najbardziej jara moja łaskę natomiast jeśli chce żeby doszła dopchwowo to tak jak wyżej byla to ciężka praca różne próby i pomysły aż w końcu się udało, teraz najłatwiejsza droga do. Tego orgazmu to tylko idealna synchronizacja zabawy lechtaczka cyckami całowaniem i posuwaniem
@Mystoo: Rozmiar penisa się zmienia w czasie, to nie jest tak, że masz 1 i zawsze jest tak samo. Ja czasami mam 19 cm, a czasami 15,5 cm, ponieważ długość penisa to nie stan zero-jedynkowy.
Albo flak -> 10 cm
Albo drągal -> 20cm
Tylko całe spektrum od minimalnej do maksymalnej wartości.