Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: mnie nauczyli i wychowali tak, żeby NIGDY nie wyprzedzać autobusu, który stoi na przystanku. A że mieszkam na wsi gdzie dużo przystanków jest właśnie takich przy poboczu, bez zatoczki - to takie widoki jak ten z nagrania są na porządku dziennym.
@OperatorHydrolokator: sam nie lubię obsługiwać takich przystanków. Raz, że blokuje a jak nad śpieszę to muszę stać minutę nie raz lub dwie zależy jak są czasy ustawione plus ludzie którzy wysiadają potrafią z zasłony autobusu wejść prosto pod kola. Dla tego wyprzedzanie jest niebezpieczne w tej sytuacji jak jakiś człowiek pójdzie od przodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: >> Dla tego wyprzedzanie jest niebezpieczne w tej sytuacji jak jakiś człowiek pójdzie od przodu.

No i o to chodzi właśnie, dlatego zawsze grzecznie czekam, bo nigdy nie wiem co się może odwalić, a już dużo różnych zdarzeń na żywo widziałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OperatorHydrolokator: dziś miałem numer, stoję na zatoczce wpuszcza mnie samochód ja wyjeżdżam patrzę a z tyłu na podwójnej ciągłej wyprzedza BMW ta osobówkę co mnie wpuszcza i mnie dałem mu po klaksonie mignął mi awaryjnymi o pojechał.