Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 65
3 902 + 104 = 4 006

Niektórzy mówią, że po sylwestrze nie można iść rano na rower, ale to nieprawda. Można, ale trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność #pdk

100km w styczniu? I to na dodatek pierwszego? Do wczoraj mi to przez myśl by nawet nie przeszło. Ale to tylko do wczoraj, bo akurat wtedy projektowałem tą trasę. Trasa z dopiskiem szalona, bo od ostatniej stówy to już prawie dwa miesiące minęły. Teraz skrobiąc kilka słów na Mirko czuję to w mięśniach nóg - za długo trwał ich postój haha Ale pomyślałem: raz kozie śmierć, najwyżej na jakąś stacje po drodze pojadę. Dzięki tej przejażdżce poczułem, że żyję. Tego mi od dawna brakowało.

Tak btw mam rozkminke, czy to już nie jest aby pierwsza trasa nowego sezonu na rower? Z takim przytupem? A dopiero co niedawno zamykałem stary sezon xd

Na trasie warunki fajne, w Nysie znacząco cieplej niż w Opolu, za to mocniejszy wiatr. Po raz pierwszy jechałem w kominiarce, rękawiczkach rowerowych oraz w ochraniaczach na butach - szczególnie to ostatnie dało dużo roboty. W końcu nie było mi zimno w palce!

A Opole nadaje się na pastę pt. Służby drogowe są fanatykiem piasku. Wszystkie ścieżki rowerowe obficie nim posypane -.- Po drodze jeszcze widziałem radiowóz na żółtych blachach, a inny mnie przepuścił na skrzyżowaniu - pozytywnie, bo mogli skontrolować - sierżant bagieta nie przepuściłby takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest pierwsza stówka w tym roku, dała mi 11 nowych kwadracików.

W załączniku moja "furka", a w tle Jezioro Nysie, które dzisiaj cudownie wyglądało.

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty #100km #pokazrower

Skrypt | Statystyki
Draakul - 3 902 + 104 = 4 006

Niektórzy mówią, że po sylwestrze nie można iść rano...

źródło: comment_1672600447vbPG6597v9VeCpG20l7XQQ.jpg

Pobierz
  • 2
@Draakul: Niektórzy wychodzą z założenia, że nie ma sezonu rowerowego, co najwyżej nie ma sezonu na długie przejażdżki, ale jak widać, nawet to stwierdzenie właśnie przestało być prawdziwe :)