Wpis z mikrobloga

A w @allegro_pl klasycznie mają "wywalone" na przepisy a potem kwik, że dostają kary po 200 milionów od UOKiKu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Verbatino: akurat Allegro wprowadziło to prawie jako pierwsze, nie wsadzisz w Strefę Okazji tj. w obniżkę z przekreśleniem produktu na sztucznym RSP jak to było przez lata, masz narzuconą w panelu najniższą cenę z 30 dni i od niej dopiero możesz robić promo.
@fanmarcinamillera: No, super. Ty pewnie z tych, co w korpo zarabiają minimalną, ale przy świętach z rumieńcami opowiadają w jakim pięknym biurowcu pracują i jakie samochody ma prezes xD ładnie mozgi sprane, jeszcze 10 lat i dla Polaka normalnym będzie że kredyt hipoteczny spłacają 3 pokolenia, no ale dzięki Unii masz TV 300 zł taniej xD


@Arsenazo: Nie pracuje w korpo tylko w branży infleunserskiej, nie zarabiam minimalnej a jej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roleyth: znając Polaków zaraz na to znajdzie się sposób - np skryptem, na ułamek sekundy będą zmieniać cenę artykułu na niższą... Także tego
akurat Allegro wprowadziło to prawie jako pierwsze, nie wsadzisz w Strefę Okazji tj. w obniżkę z przekreśleniem produktu na sztucznym RSP jak to było przez lata, masz narzuconą w panelu najniższą cenę z 30 dni i od niej dopiero możesz robić promo.

Także kary dostają słuszne, ale akurat tutaj ogarnęli się na czas.


@ImYourPastClaire: Ja przepraszam bardzo ale skąd ja jako konsument mam wiedzieć, że cena wpisana jako poprzednia jest tą,
wzrost ceny z każdym miesiącem


@sic0r: to niemożliwe by cena za stary sprzęt rosła co miesiąc. One falują i zazwyczaj mogą taniec w okresie gdy mniej osób kupuje
@Verbatino: generalnie powinieneś przyjąć, że cena która jest przekreślona spełnia oba te podpunkty i od niej liczy się rabat na cenę promo, tak to powinno wyglądać i tak Allegro to stosuje, a te wszystkie cuda które widzisz np. na screenie Wittchena to "wariacje na temat" - producenci bardzo długo będą walczyć o widoczność RSP. Przez lata pracy z markami selektywnymi, gdzie za niezatwierdzoną promocję lub brak widoczności ceny katalogowej odcinali dostawy,
generalnie powinieneś przyjąć, że cena która jest przekreślona spełnia oba te podpunkty i od niej liczy się rabat na cenę promo, tak to powinno wyglądać i tak Allegro to stosuje, a te wszystkie cuda które widzisz np. na screenie Wittchena to "wariacje na temat" - producenci bardzo długo będą walczyć o widoczność RSP. Przez lata pracy z markami selektywnymi, gdzie za niezatwierdzoną promocję lub brak widoczności ceny katalogowej odcinali dostawy, ciekawe się
Polecam lekturę, szukanie po frazie: zmiany w regulaminie Strefy Okazji – zmieniliśmy wiele fragmentów, zamieszczamy nową wersję w całości, bez zaznaczeń..


@ImYourPastClaire: OK. Zwracam honor ( ͡º ͜ʖ͡º) Szukałem wyłącznie w regulaminie a nie w newsach o feature-ach na stronie.
Niemniej nie zmienia to sytuacji gdzie jako konsument na stronie z ofertą nie widzę żadnej informacji o tym, że cena przed obniżką jest także tą najniższą