Wpis z mikrobloga

@brednyk: Goracy strzal to nie jest promocja? Sprzety z zakladki /promocja i te z przekreslonymi cenami tez nie? Nawet najgorszy smiec morele potrafil przy niektorych sprzetach podac najnizsza cene.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jestem sobie sklep Wittchen. Przed świętami wpadłem na pomysł "przecenie walizkę 60%" ludzie zadowoleni, mogą kupić taniej towar w okresie świątecznym, sklep zadowolony, sprzedał więcej towaru, święta mijaj, towar wraca do swojej ceny regularnej.

Mija tydzień, chce znowu udzielić promocji na towar, w końcu okres noworoczny. Udzielam tym razem 53% upustu, co może pójść nie tak?

Wchodzi dyrektywa Omnibus, jakiś Mirek robi screena twojego sklepu, cała Polska ma z ciebie bekę a
@pepies: o tak, tam to chyba konkurują o podium w psuciu bagaży
Ja miałam lekkie pęknięcie, ale na taśmie widzieliśmy niezłe rozwalenia

Chociaż teraz w Katowicach słyszałam spadniecie z luku na płytę. Powodzenia jak był tam jakiś alkohol czy oliwa
@pepies: miałam na myśli nie sama stratę oliwy, ale zniszczenie przedmiotow obok

Ja zawsze co najcenniejsze(nawet to może sukienka) daje w podreczny. Niektóre osoby ufają i wsiadają tylko z torebką czy czy malutkim plecaczkiem
Ale nie wszystko się zmieści
@roleyth: hmm, nie wszystko ma cenę, np pralka na którą patrzyłem https://www.euro.com.pl/pralki/whirlpool-ffb-7438-bv-pl.bhtml?link=baner-sg

@100twarzygrzybiarzy:

@Volter: @100twarzygrzybiarzy: @roleyth: jestem na media expert i nie ma starej ceny

@k__d:

" Zgodnie z treścią nowego art. 6a ust. 1 dodanego dyrektywą Omnibus do dyrektywy 98/6/WE, w każdym ogłoszeniu o obniżce ceny podaje się wcześniejszą cenę stosowaną przez podmiot gospodarczy przez określony okres przed zastosowaniem obniżki ceny. Ust. 2 tego przepisu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: a wiesz, czy tyczy się to kuponów dostępnych dla wszystkich? Taki x-kom czy morele nie dają obniżonej ceny, tylko na innej podstronie podają niższą cenę, którą można uzyskać za pomocą kodu, który jest na tej samej podstronie