Wpis z mikrobloga

@roleyth: kolejny przepis, ktory tylko zrobi problem : ) no to cena nigdy juz nie spadnie ponizej kwoty, ktora pozniej moze stanowić problem w tym malym druczku. Ewentualnie bedą promocje tylko na ostatni moment w sklepie a wraz z nowym miesiącem juz liczone od nowa.
@roleyth: sporo osób tutaj chyba nie ogarnia jak to działa. Akurat w ostatnich 30 dniach trafił się okres po-blacfrajdejowy i święta, więc jest jakaś tam szansa, że jakiś produkt miał po prostu dobrą promocje w tym okresie a teraz jest na gorszej. Ot cała tajemnica
Jak zwykle pomysł bardzo dobry tylko wykonanie do bani… jeśli sklep robi promocje z kodem rabatowym (taki co sam się wpisuje do koszyka np euro RTV AGD) to nie pokażą tej ceny tylko obniżoną normalnie… Obserwuję cenę ekspresu do kawy i do soboty był z kodem za 3399 a teraz jest 3499 i pod spodem info Ostatnio Najniższa cena 3999…

RTV euro promocje z kodem ma cały czas a zwykłych obniżek cen
@roleyth: sprawdźcie promocje rtv euro agd. Oni dosłownie w każdym przecenionym produkcie mają PO obniżce cenę taką samą albo nawet i wyższą jak 30 dni temu. Co za #!$%@?ństwo...
@roleyth: akurat te walizy są faktycznie z obniżoną ceną, ukrzyżujcie mnie, ale cena regularna wynosiła +/- 400 zł bo niedawno czegoś takiego potrzebowałem ale no 600 to to nie było. obniżyli o 2 dychy xD za czasów akademickich trochę się nasłuchałem od kumpla, który pracował w media markt